Neler Yeni

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Caner Karadağ
Alıntıyı görüntüle

sen dürümünü ye afiyetle , benim ihtiyacım yok :D
olur olur yeriz :D

resim_2024-06-09_223754186.png

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,779
İsim
Kerem Çavuş
Ya hayırdır oğlum neyin havasını atıyorsun sen? Steam TL döneminde oyun başı max 100 TL verip almışsın buraya geliyor daha yeni pc almış adamlara üstünlük taslıyorsun. Ne bu ego sendeki? havalı mısın sen şimdi? sırf bunu yazmak için siteye üye oldum sen nasıl tilt bir adamsın.
Seni akıl hastanesine yatırmak lazım ciddi anlamda sıkıntın var , konuştuğum arkadaş yeni pc mi almış ? kim hangi mesajı yazmış takip etmekten acizsin , amaç hava vb atmak da değil dürüm muhabbetine karşılık gayet yerinde bir cevap , ayrıca herkes senin gibi 10tl kazanmak için bomboş kart oyunları almıyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Crack oynayan bir adam da değilsin ne güzel oyunları almışsın 600tlye 3 dürüm muhabbeti yapman cidden ilginç

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf özdemir
Instagram
yusuf_ozdemir5
Bence evet oyunu oynadıkça oyun içine doğru çekiyor seni ama bı bölüm var insanın aglayasi geliyor spoiler vermek istemiyorum daha önce oynamadiysan

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
muhammet emin çetinkaya
oyunun ilk 5-6 saati ağır ancak hikaye yavaş yavaş açılıyor. sizi o ortama alıştırıyor

Kukulkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Zübeyr Sürmeci
Instagram
zubeyr43surmeci
Steam
Kukulkan
Twitter
ZSurmeci
Discord
saddulhamid#1802
Reddit
Ok_Apricot_2868
Ucuz bile Rdr2 için. Gerçekten abartmıyorum daha iyisi yok.

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Miraç Setenci
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
oyun güzel ama 1000₺ üstü haketmez oynayacağın 500saat zaten

Ucuz bile Rdr2 için. Gerçekten abartmıyorum daha iyisi yok.
abartmayın bende oynadım 500saatiö vardır ama gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum 1000₺ etmez

pardon 2600 olarak görmüşüm 600₺ eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdul
600 lira için hiçbişey, zamanında 130 liraya epic games'ten almıştım, hikaye kısmı mükemmeldir, online kısmına gelince ilk başlarda çok güzel sarıyor ama ilerleyen zamanlarda hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıyor, büyük güncelleme gelmesi şart.
Aga online nin manası ne yani oradada görev yapıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,175
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom