Neler Yeni

Red switch mi tercih etmeliyim Blue switch mi?

Rich Kedy

80+ Bronze
hem lol oynuyorum fazlsıyla hemde fps oyunları oynuyorum ses sorun olmaz daha öncesinde bimdne alıdğım 10liralık kulak içi kulaklıkla ses kasmya çalışıyordum arkamda bebek ağlarken yani ses alışığım da odamın duvarları sesi geçiriyor o kadar yüksekse biraz tedirgin ediyor babam sıkıntı eder mi diye ama blue alıcam gibi hisseyata daha çok önem veriyom şimdi yeni kulaklıkta aldım dışarıdaki seside kesiyor bir nebze ses benim için sıkıntı değil yani

tepki süresinin o kadar sıkıntı olacağını sanmam aga 30liralık mahallenin bilgisayarcısından aldığım klavyeyi kullanıyorum 1 senedir bundan öncede gine aynı yerden aldığım klavyeyi kullandım 2-3sene.
Blue al bence o zaman.

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
Blue switch in sesi şöyle. Odanın kapısı kapalı ya. Kapının dışından rahat duyulur.
hm sağol aga o biraz sıkıntı olabilir şuan kullandığım klavyede bile kapı kapalıyken duyuluyor hatta arkadaşlar bile diyordu mekanik mi kullanıyon sesi çok geliyo klavyenin diye

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
hm sağol aga o biraz sıkıntı olabilir şuan kullandığım klavyede bile kapı kapalıyken duyuluyor hatta arkadaşlar bile diyordu mekanik mi kullanıyon sesi çok geliyo klavyenin diye
O zaman red switch alman daha iyi olur.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

YiğitAysul

80+ Silver

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
Blue nün sesini seviyorsan blue al
Sevmiyorsan red veya Brown al
Brown olarak buna bakanlar var daha da indirime giriyor genel olarak
yok aga bu kadar bütçem yok byaramdan önce kulaklık şimdide mouse aldım pazarteside klavyeyi sipariş verecem biraz sıkışık durumum anlıyacağın malum ekonomik koşullar :( en fazla 250tl ayırabildim klavyeye ve gamenote kb435l almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oğlum ne kahini lan profilinde ki geçmiş mesajlarda yazmışsın boyum 171 cm diye :ROFLMAO:
lan unuttuydum bak onu çocuk sorduydu uzar mıyım diye :D ulan eqweqweqweqeq neye bakıyon geçmiş mesajlara aga hile bu

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
alacağım klavye gamenote kb435l, red switch mi yoksa blue switch mi alsam kararsız kaldım videolarda blue switchi daha çok sevdim fakat çok fazla sesi var diyorlar videoda o kadar çok gibi gelmiyor, şuana kadar sadece mahalledeki bilgisayarcıdan aldığım 30liralık klavyeyi kullandım ve sesi arada ailemi rahatsız ediyordu geceleri oynuyorum çok rahatsız eder mi? babamı sonra gelip kafamda kırmasın klavyeyi. 2arkadaşım var 2side blue switch kullanıyor 2side memnun birisi sadece sesin birkaç aydan sonra sıktığını söylüyor ilk aylar harika hissettiriyo diyor.

Bana 1 hafta ver sana bu sorunun kesin cevabını söyleyeyim. 8 Mart'ta sipariş ettiğim klavye hala gelmedi. Pazartesi gelir. Hafta sonuna kadar dener kesin cevabı söylerim 😁

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
yok aga bu kadar bütçem yok byaramdan önce kulaklık şimdide mouse aldım pazarteside klavyeyi sipariş verecem biraz sıkışık durumum anlıyacağın malum ekonomik koşullar :( en fazla 250tl ayırabildim klavyeye ve gamenote kb435l almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

lan unuttuydum bak onu çocuk sorduydu uzar mıyım diye :D ulan eqweqweqweqeq neye bakıyon geçmiş mesajlara aga hile bu
asldkaşsdkasşldkasşdk. Ama nazı bildim :cool:

Top Bottom