Neler Yeni

Red switch mi tercih etmeliyim Blue switch mi?

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
alacağım klavye gamenote kb435l, red switch mi yoksa blue switch mi alsam kararsız kaldım videolarda blue switchi daha çok sevdim fakat çok fazla sesi var diyorlar videoda o kadar çok gibi gelmiyor, şuana kadar sadece mahalledeki bilgisayarcıdan aldığım 30liralık klavyeyi kullandım ve sesi arada ailemi rahatsız ediyordu geceleri oynuyorum çok rahatsız eder mi? babamı sonra gelip kafamda kırmasın klavyeyi. 2arkadaşım var 2side blue switch kullanıyor 2side memnun birisi sadece sesin birkaç aydan sonra sıktığını söylüyor ilk aylar harika hissettiriyo diyor.

whoamii

80+ Silver
Blue Switch'in çok sesli olduğunu söylüyorlar.

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Blue switch sesli red switch ise biraz daha az sesli. Fps tarzı oyunlar oynuyorsanız red switch, tepki süresi biraz daha düşük oluyor.

Rich Kedy

80+ Bronze
alacağım klavye gamenote kb435l, red switch mi yoksa blue switch mi alsam kararsız kaldım videolarda blue switchi daha çok sevdim fakat çok fazla sesi var diyorlar videoda o kadar çok gibi gelmiyor, şuana kadar sadece mahalledeki bilgisayarcıdan aldığım 30liralık klavyeyi kullandım ve sesi arada ailemi rahatsız ediyordu geceleri oynuyorum çok rahatsız eder mi? babamı sonra gelip kafamda kırmasın klavyeyi. 2arkadaşım var 2side blue switch kullanıyor 2side memnun birisi sadece sesin birkaç aydan sonra sıktığını söylüyor ilk aylar harika hissettiriyo diyor.

Size kalmış bişey, fps tarzı oyunlar oynuyorsanız red switch almalısınız, lol tarzı moba oyunları oynuyorsanız blue switch, şahsen ben Blue Switch i merak ediyorum ama güzel duruyor. (Red switch i biliyorum, blue yi bilmiyorum.)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Blue nun hissiyatı güzeldir ancak sesli olması sorun olabilir. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Sesli oynarım ortamım iyi diyorsan blue al.

Rich Kedy

80+ Bronze

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

Ben blue tercih ettim.Yine olsa yine yaparım

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Rich Kedy

80+ Bronze

J0kerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda Albayrak
Size kalmış bişey, fps tarzı oyunlar oynuyorsanız red switch almalısınız, lol tarzı moba oyunları oynuyorsanız blue switch, şahsen ben Red Switch taraftarıyım. (Red switch i biliyorum, blue yi bilmiyorum.)
Blue nun hissiyatı güzeldir ancak sesli olması sorun olabilir. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Sesli oynarım ortamım iyi diyorsan blue al.
hem lol oynuyorum fazlsıyla hemde fps oyunları oynuyorum ses sorun olmaz daha öncesinde bimdne alıdğım 10liralık kulak içi kulaklıkla ses kasmya çalışıyordum arkamda bebek ağlarken yani ses alışığım da odamın duvarları sesi geçiriyor o kadar yüksekse biraz tedirgin ediyor babam sıkıntı eder mi diye ama blue alıcam gibi hisseyata daha çok önem veriyom şimdi yeni kulaklıkta aldım dışarıdaki seside kesiyor bir nebze ses benim için sıkıntı değil yani
Blue switch sesli red switch ise biraz daha az sesli. Fps tarzı oyunlar oynuyorsanız red switch, tepki süresi biraz daha düşük oluyor.
tepki süresinin o kadar sıkıntı olacağını sanmam aga 30liralık mahallenin bilgisayarcısından aldığım klavyeyi kullanıyorum 1 senedir bundan öncede gine aynı yerden aldığım klavyeyi kullandım 2-3sene.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
hem lol oynuyorum fazlsıyla hemde fps oyunları oynuyorum ses sorun olmaz daha öncesinde bimdne alıdğım 10liralık kulak içi kulaklıkla ses kasmya çalışıyordum arkamda bebek ağlarken yani ses alışığım da odamın duvarları sesi geçiriyor o kadar yüksekse biraz tedirgin ediyor babam sıkıntı eder mi diye ama blue alıcam gibi hisseyata daha çok önem veriyom şimdi yeni kulaklıkta aldım dışarıdaki seside kesiyor bir nebze ses benim için sıkıntı değil yani

tepki süresinin o kadar sıkıntı olacağını sanmam aga 30liralık mahallenin bilgisayarcısından aldığım klavyeyi kullanıyorum 1 senedir bundan öncede gine aynı yerden aldığım klavyeyi kullandım 2-3sene.
Blue switch in sesi şöyle. Odanın kapısı kapalı ya. Kapının dışından rahat duyulur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,145
Üyeler
142,858
Son üye
mertdc
Top Bottom