Neler Yeni

Redmi Note 12 Pro - Redmi Note 12 Pro 5G hangisini tercih etmeliyim

emrel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emre limanlar
2 telefonada bütçem yetiyor ömrü sarjı daha çok götüren oyun performansı camera performansı benim için önemli hangisini tercih etmeliyim

Bergee

80+ Silver
2 telefonada bütçem yetiyor ömrü sarjı daha çok götüren oyun performansı camera performansı benim için önemli hangisini tercih etmeliyim
Redmi Note 12 Pro 5G tabii ki de. Ama bütçeni belirlersen sana daha iyi telefonlar önerebilirim TR cihazı mı alacaksın yurt dışı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,932
İsim
Burak Karadağ
Poco X5 Pro kullanıyorum gayet iyi 108MP özelliği harika ama biraz daha işlevselliği (yazılımı) iyileştirilse daha memnun olurum. Ayrıca biraz çabuk ısınır

Bergee

80+ Silver
Poco X5 Pro kullanıyorum gayet iyi 108MP özelliği harika ama biraz daha işlevselliği (yazılımı) iyileştirilse daha memnun olurum. Ayrıca biraz çabuk ısınır
Ona o parayı verene kadar Mi10T Pro alırım çok daha iyi kamerada ois desteği falan da mevcut.
YD olarak alırım bu arada TR cihazı asla almam :D

emrel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emre limanlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi Note 12 Pro 5G tabii ki de. Ama bütçeni belirlersen sana daha iyi telefonlar önerebilirim TR cihazı mı alacaksın yurt dışı mı?
bunu ablama alıcağız bende eylülün ilk haftası telefon alabilirim yurdışı telefon tercih ederim bütçem 13500 falan belki 14k zorlayabilirim çok oyun oynayan biriyim ısınmaması pili ömrü oyun performansı benim için önemli

Bergee

80+ Silver
bunu ablama alıcağız bende eylülün ilk haftası telefon alabilirim yurdışı telefon tercih ederim bütçem 13500 falan belki 14k zorlayabilirim çok oyun oynayan biriyim ısınmaması pili ömrü oyun performansı benim için önemli
O fiyata mi12 alabilirsiniz hocam sd 8 gen 1 işlemci bulunuyor ve işlemci nanometre "4" ısınacağını da pek sanmıyorum.

emrel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emre limanlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyata mi12 alabilirsiniz hocam sd 8 gen 1 işlemci bulunuyor ve işlemci nanometre "4" ısınacağını da pek sanmıyorum.
a54 iyi mi peki çok beğendim sadece ısınma problemi var diyorlar görüntü parlaklığından olabilr mi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Honor 90 baktın mı hocam? 512GB ROM + 12GB RAM var. Hepsiburada da 16.999₺ ama ön sipariş olduğu için 1.000₺ indirim ve 1.5k degerinde kulaklık hediyeli

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
Ömer
a54 iyi mi peki çok beğendim sadece ısınma problemi var diyorlar görüntü parlaklığından olabilr mi
Hocam yaz aylarında ısınmayan hiçbir telefon yok 300 400tlye bi soğutucu alın işinizi görür

emrel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
emre limanlar
Honor 90 baktın mı hocam? 512GB ROM + 12GB RAM var. Hepsiburada da 16.999₺ ama ön sipariş olduğu için 1.000₺ indirim ve 1.5k degerinde kulaklık hediyeli
bütçemi biraz fazla aşar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yaz aylarında ısınmayan hiçbir telefon yok 300 400tlye bi soğutucu alın işinizi görür
şikayetlerde gördüm işte dün aldım bugun ısınmaya başladı geçen hafta aldım ısınıyor diye şikayetler gördüm o yüzden sordum

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
Ömer
bütçemi biraz fazla aşar

şikayetlerde gördüm işte dün aldım bugun ısınmaya başladı geçen hafta aldım ısınıyor diye şikayetler gördüm o yüzden sordum
Dediğim gibi hocam 14 pro max bile yaz aylarında ısınıyor

Bergee

80+ Silver
Hocam önerdiğim cihaz TR'de 24 25k civarlarında yurt dışı aldığınız zaman bütçenizin altına bile düşüyor tavsiyem mi12 olacaktır sd 8 gen 1 var diyorum 4 nanometre cpu üretim teknolojisi var diyorum ois var diyorum cihazda yok yok antutu sonucu 900k küsür alıyor :D

Dediğim gibi hocam 14 pro max bile yaz aylarında ısınıyor
Bile derken :D Zaten iphone'un kronik sorunu bu. Biliyorsunuz ki iphonelar ya da macler oyun için üretilmeyen cihazlar lakin oynayıp ısınmamasını beklemek saçmalık olur zaten o yüzden alırken nanometre değerlerine bakacağız cihazların yazılımlarının düzgün olup olmadığına cpuyu ne kadar çok neyin yorduğuna kadar her şeye bakacağız ki sorunu çözebilelim. Android cihazlar buna izin veriyor lakin ios'a hiçbir şekilde müdahale yapamıyoruz android kadar bu yüzden her zaman android ilk tercihim olmuştur.

Top Bottom