Neler Yeni

Redpill hakkında ne düşünüyorsunuz?

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Bu sıralar bu konuları çok takip ediyorum. Kadın erkek ilişkilerinde kırmızı hapı benimsemiş - benimsemeye başlamış ve diğerlerine göre daha maskülen erkeklerin kadınlara karşı daha önde olduğunu düşünüyorum. Kırmızı hapı benimsemiş biri merkezine kadını değil kendini alacaktır. Kendi çerçevesini kendi belli edecektir. Kadının onu başka birine çevirmesine izin vermez. Eğer kadınlar sizi istediği erkeğe dönüştürürse bu sizin değerinizi düşürecektir. Çünkü kadın sizi artık istediği gibi kontrol edebiliyor olur ve size karşı arzusu ve ilgisi kalmaz. Bunlar benim aklıma gelenler. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Son olarak redpill sadece ilişkilerde olan bir şey değildir, bir yaşam tarzıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Alakası yok şu yaşıma geldim kendi halinde takılan sessiz biriyim ve bakım yapmıyorum göbek falan benden önde. Gelen geliyor ayda 1-2 kişi ile konuşuyorum. Ama param olsa dakika da 1-2 kişi ile konuşurum maksülenlikmiş falanmış filanmış yalan yani bunlar.

RONALDINHO

80+ Bronze
Doğrudur
bu işin piri cenk hocadır merak ediyorsan bakabilirsin

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Doğrudur
bu işin piri cenk hocadır merak ediyorsan bakabilirsin
Asırı tate’ci olmama ragmen su redpill muhabbeti o kadar ucube ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kadın sizi başka birine çevirebiliyorsa zaten eziksindir. Kendimi şuan her konuda aşırı geliştirdim gerek mindset , gerek parasal , gerek giyim tarzı , gerek bakım , tip , vücut vs ve bunlardan sonra onlarca kız ortamım oldu. Kızlardan nefret falan saçma saçma işler incel itemleri.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asırı tate’ci olmama ragmen su redpill muhabbeti o kadar ucube ki

Kadın sizi başka birine çevirebiliyorsa zaten eziksindir. Kendimi şuan her konuda aşırı geliştirdim gerek mindset , gerek parasal , gerek giyim tarzı , gerek bakım , tip , vücut vs ve bunlardan sonra onlarca kız ortamım oldu. Kızlardan nefret falan saçma saçma işler incel itemleri.
Evet dostum iş kendini geliştirme ve güçlü olmaktan geçiyor. Kadın kendinden güçsüz biri ile olmaz. Olsa bile aldatır.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Redpill vs şeyler balon ve belki dünyadaki kadınların %2 sinde falan işe yarar. Maskülenite de kadından kadına değişir. Mesela genelde köylü kesim sever erkek oğlu erkekliği veya keko sevici kızlar. Ama 19 yaşını geçmiş ve daha büyük kızlar (yaşı itibariyle beyin açısından olgunlaşmış olanlar) olgun erkek sever. Para muhabbeti de tartışılır, paran bir noktada olması lazım ama öyle altında araba olacak telefon son model değil.

Kızla kafanız birse zaten siz ne yapsanız size aktivite gibi gelir. Kızların ne kadarı anlayışlı bilemem öyle yüksek meblada insanla birlikte olmadım.
Ama şu an kendi hayatımdan pay biçersem önemli olan kıza ilgiyi verebilmek direkt cinsellik düşünmemek de bir madde.

Daha da yazarım da şuan işim var özetle kız terbiyeli olacak ortam kızı da değilse biraz da kimyanız uyuyorsa insan gibi takılın öyle redpilldir vs boş yani. Maskülenliğe gelirsek gerektiği noktada maskülen olun. Mesela biri manitanıza karışır vs, kıskanmak da önemli kadın kıskanılmayı sever ama dozunda tutun. Özellikle kıskandırmak için uğraşmaz ama kıskancak ufak şeyler bulun kendinize. Büyütmemek şartıyla tabii.
Ve en önemlisi kızın erkek arkadaşı olmayacak eğer iş ortamı yoksa.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu sıralar bu konuları çok takip ediyorum. Kadın erkek ilişkilerinde kırmızı hapı benimsemiş - benimsemeye başlamış ve diğerlerine göre daha maskülen erkeklerin kadınlara karşı daha önde olduğunu düşünüyorum. Kırmızı hapı benimsemiş biri merkezine kadını değil kendini alacaktır. Kendi çerçevesini kendi belli edecektir. Kadının onu başka birine çevirmesine izin vermez. Eğer kadınlar sizi istediği erkeğe dönüştürürse bu sizin değerinizi düşürecektir. Çünkü kadın sizi artık istediği gibi kontrol edebiliyor olur ve size karşı arzusu ve ilgisi kalmaz. Bunlar benim aklıma gelenler. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Son olarak redpill sadece ilişkilerde olan bir şey değildir, bir yaşam tarzıdır.
Yahu matrix mi izliyor bu halk fazla.
Ne kırmızı hapı.
Saçma sapan şeyler türedi bu konularda.
Artık millet ne yapacağını şaşırdı.
Saçma sapan mevzular

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Redpill vs şeyler balon ve belki dünyadaki kadınların %2 sinde falan işe yarar. Maskülenite de kadından kadına değişir. Mesela genelde köylü kesim sever erkek oğlu erkekliği veya keko sevici kızlar. Ama 19 yaşını geçmiş ve daha büyük kızlar (yaşı itibariyle beyin açısından olgunlaşmış olanlar) olgun erkek sever. Para muhabbeti de tartışılır, paran bir noktada olması lazım ama öyle altında araba olacak telefon son model değil.

Kızla kafanız birse zaten siz ne yapsanız size aktivite gibi gelir. Kızların ne kadarı anlayışlı bilemem öyle yüksek meblada insanla birlikte olmadım.
Ama şu an kendi hayatımdan pay biçersem önemli olan kıza ilgiyi verebilmek direkt cinsellik düşünmemek de bir madde.

Daha da yazarım da şuan işim var özetle kız terbiyeli olacak ortam kızı da değilse biraz da kimyanız uyuyorsa insan gibi takılın öyle redpilldir vs boş yani. Maskülenliğe gelirsek gerektiği noktada maskülen olun. Mesela biri manitanıza karışır vs, kıskanmak da önemli kadın kıskanılmayı sever ama dozunda tutun. Özellikle kıskandırmak için uğraşmaz ama kıskancak ufak şeyler bulun kendinize. Büyütmemek şartıyla tabii.
Ve en önemlisi kızın erkek arkadaşı olmayacak eğer iş ortamı yoksa.
Olgun dediğiniz kızlar evlenme vakti gelen büyük oranda. Eskisi kadar çok erkeğin çevrelerinde dolaşmadıgını görünce efendi, hanımcı erkek diye gezinirler. Fakat genç kızlar dışarıdan çok ilgi gördüğü için en güçlü olanını ister, ona muhtaç olmayanı ister.

Rulep

80+ Gold
Başarılı bir kanal amacına ulaşıyor eleman düşüncelerini benimsettiyor asıl bunu izleyen kesim kızları merkezine koyan kısım. Bu yüzden izleme ihtiyacı hissediyorlar. İzleyenlerin bir şey kullanmasına gerek kalmıyor güzel kafa yapıyor. Sağlıklı düşünememeye başlıyorlar.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Olgun dediğiniz kızlar evlenme vakti gelen büyük oranda. Eskisi kadar çok erkeğin çevrelerinde dolaşmadıgını görünce efendi, hanımcı erkek diye gezinirler. Fakat genç kızlar dışarıdan çok ilgi gördüğü için en güçlü olanını ister, ona muhtaç olmayanı ister.
Tabii zayıf olanı kimse istemez. Zayıf kal diyen yok zaten mesajda dostum.

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Nasıl bir şey redpill azcik anlatir mısiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,633
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom