Neler Yeni

Redragon k552 alınır mı

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Alınır bence.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
https://www.trendyol.com/redragon/k...e-p-119004080?boutiqueId=61&merchantId=106248 arkadaşlar alacağım klavye bu sizce nasıldır ve bu fiyata önerbiliceğiniz klavyeler var mıdır.
kullandım hemde beyazını kullandım. fıstık gibi klavyeydi switchleri hotswap olduğu için istediğin switchle değiştirebiliyordun ben bazılarını blue switch bazıları red yapmıştım. tuşlar kaliteli tablası metal altı plastiktir. esneme falan yapmıyor. yay çınlaması metal tabla olduğu için var. ama içini açıp foam tape yaptığında çınlamayı baya bir azaltabiliyorsun. hatta ben lubelamıştımda.yani bildiğin klavye mod'lama aşırı yatkın. yani klavyeler içinde en mıncırmaya izin veren F tuşları barındıran TKL f/p klavyedir kendisi. f1 f2 tuşlarının olması benim için çok önmeliydi bu yüzden F tuşları olmayan daha küçük klavyeleri tercih etmemiştim doğruda yapmışım. oyunlarda F tuşları işe yarayabiliyor. distribitörü FSP türkiye idi değişti mi bilmiyorum belki başka distribitörede geçmiş olabilir. distribitör servis bakımında da yarı yolda bırakmayacaktır eğer değişmediyse.

Yigox07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yigit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullandım hemde beyazını kullandım. fıstık gibi klavyeydi switchleri hotswap olduğu için istediğin switchle değiştirebiliyordun ben bazılarını blue switch bazıları red yapmıştım. tuşlar kaliteli tablası metal altı plastiktir. esneme falan yapmıyor. yay çınlaması metal tabla olduğu için var. ama içini açıp foam tape yaptığında çınlamayı baya bir azaltabiliyorsun. hatta ben lubelamıştımda.yani bildiğin klavye mod'lama aşırı yatkın. yani klavyeler içinde en mıncırmaya izin veren F tuşları barındıran TKL f/p klavyedir kendisi. f1 f2 tuşlarının olması benim için çok önmeliydi bu yüzden F tuşları olmayan daha küçük klavyeleri tercih etmemiştim doğruda yapmışım. oyunlarda F tuşları işe yarayabiliyor. distribitörü FSP türkiye idi değişti mi bilmiyorum belki başka distribitörede geçmiş olabilir. distribitör servis bakımında da yarı yolda bırakmayacaktır eğer değişmediyse.
Klavyede Türkçe harfler yok onu nasıl hallediyoruz?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Klavyede Türkçe harfler yok onu nasıl hallediyoruz?
kim diyor onu? benim k552 bildiğin türkçe hemde sonradan baskı falanda değil bildiğin komple türkçe. en Q alma sakın direk tr Q al ki türkiyede sanırım TR satılıyor distribitör garantili olanlarda amazon gibi yerlerden alındığında en Q geliyor. ingilizce Q'da enterda küçük aman diyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom