Neler Yeni

Redragon K617 Fizz RGB mi? Redragon K552-KR Kumara mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kara
Bütçe
1200

beyaz bir klavye almak ama istiyorum yazılımla uğraştığım için TKL almayı düşündüm Redragon K552-KR Kumarayı beğendim ama beyaz olanı bana daha hoş geldi ama tabikide stoğu yok hiçbir yerde hangisi almalıyım? Redragon K552-KR Kumarayı siyah olarak alıp sonradan beyaz keycaps alıp değiştirsem kasası siyah olduğu için sırıtır mı?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Doğukan

bu daha iyi bir seçenek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bu daha iyi bir seçenek
connectgami araştırdım çok iyi bir satış sitesi değil o yüzden ordan alışveriş yapmıyorum ve bu klavyeyi hepsiburada ve trendyolda 2 bin TL'ye falan satıyolar hiç güvenilicek firma değil bence hocam kendi sitelerinde 1 bin TL'ye satıyolar.

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Doğukan
connectgami araştırdım çok iyi bir satış sitesi değil o yüzden ordan alışveriş yapmıyorum ve bu klavyeyi hepsiburada ve trendyolda 2 bin TL'ye falan satıyolar hiç güvenilicek firma değil bence hocam kendi sitelerinde 1 bin TL'ye satıyolar.
iade politikası konusunda biraz problemlilermiş evet fakat aynı siteden alışverişim oldu bir problem olmadı ürünlük bir sıkıntı yok bence riske girilebilir attığınız klavyelerin switchlerinden çok daha iyi switchlere sahip

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat

beyaz bir klavye almak ama istiyorum yazılımla uğraştığım için TKL almayı düşündüm Redragon K552-KR Kumarayı beğendim ama beyaz olanı bana daha hoş geldi ama tabikide stoğu yok hiçbir yerde hangisi almalıyım? Redragon K552-KR Kumarayı siyah olarak alıp sonradan beyaz keycaps alıp değiştirsem kasası siyah olduğu için sırıtır mı?
k552 2 hafta önce gaming gecesinde mouse ile beraber 900e satılmıştı arkadaşım aldı çok memnun

~helloworld

80+ Bronze
fizz iyi bir klavye değil bana göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,183
Üyeler
156,745
Son üye
erenarslannn