Neler Yeni

Redragon K617 kullananlara soru

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
QWERTY versiyonu var mıdır linkteki ürün QWERTZ
Farklı markanın vardır rk61in yoktur fakat kalan paraya keycal değiştirebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben teknik içeriğini bilmediğim için konu açtım oraya 5-6 klavye attım bu da vardı sizin önerdiğiniz çünkü gözüme çarpmıştı neyse sonra alınmaz onun yerine AliExpress'de Z yooso var dediler tam modeli hatırlamıyorum tam bulmak ve SS için o konuları arayıp o yazıyı bulmalıyım ki üşeniyorum neyse tam alacağım cuma indirimlerinden baktım redragon da var o markayı duyduğum Z yooso Yu duymadığım için baktım özellikleri benziyor fiyatı da üstelik uygulama da var dedim alayım hazır son 3 tane kalmış aldım birde gamepad aldım 1200 küsur + 400 vergi 1600 e geldi hepsi neyse sağlam gelsin işimi görsünler yeter iade edemem çünkü tek istediğim sağlam gelsin.
E yooso yu zaten trye tanıtan adam benim rk61 onermeyip e yooso nasıl önermisler hayret. E yooso da iyidir ilk alışvwris indirimi ile 700e falan geliyordu pahalıya almışsınız çok. Rk61 3 mod ve yazılım mevcuttu e yoosoda onlar yok.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
HC
Farklı markanın vardır rk61in yoktur fakat kalan paraya keycal değiştirebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

E yooso yu zaten trye tanıtan adam benim rk61 onermeyip e yooso nasıl önermisler hayret. E yooso da iyidir ilk alışvwris indirimi ile 700e falan geliyordu pahalıya almışsınız çok. Rk61 3 mod ve yazılım mevcuttu e yoosoda onlar yok.
Fiyatı e yooso ile hemen hemen aynıydı hocam 700-800 bişeydi birde gamepad aldım yuvarlak hesap 400 ikisi 1200 küsur etti birde ikisine 400 küsur vergi 1600 mü ne tuttu. E yooso alacaktım ama bu markayı duyduğum ve oraya hani resimler ile özelliklerini yazıyorlar ya onlarda benzerdi bende redragon markasını duyduğum için onu aldım nasipte bu varmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Fiyatı e yooso ile hemen hemen aynıydı hocam 700-800 bişeydi birde gamepad aldım yuvarlak hesap 400 ikisi 1200 küsur etti birde ikisine 400 küsur vergi 1600 mü ne tuttu. E yooso alacaktım ama bu markayı duyduğum ve oraya hani resimler ile özelliklerini yazıyorlar ya onlarda benzerdi bende redragon markasını duyduğum için onu aldım nasipte bu varmış.
Redragon çok daha kötü hocam sırf markayı az çok biliyorsunuz diye çok kötü bir klavye tercih etmişsiniz.

Top Bottom