Neler Yeni

[Rehber] İnce Hesap'taki Gaming Geceleri Gerçekleri!!

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar öncelikle gaming gecesinden ürün alacaksanız eğer benim size tavsiyem ürünler açıklandıkça Excell den size hitap eden ürünleri ve piyasadaki minimum fiyatlarını tablo haline getirmeniz. Daha sonrasında sizin için alınabilir olması için ne kadar düşmesi gerektiğini de tablonuza ekleyip ürünlerin fiyatları açıklandıktan sonra kontrolleri sağlayarak (max 2 dk sürüyor) neyi alacağınızı belirleyip vakit kaybetmeden sepet ekleyip ödeme işlemi gerçekleştirmeniz. Bu sayede hangi ürünlere gerçekten indirim yapılmış ayrımına çok rahatlıkla varabiliyorsunuz. Daha sonradan da yanlarına gaming gecesi fiyatını ve o günün tarihiyle o günkü dolar kurunu not ederseniz daha sonra bir ürüne ihtiyacınız olduğunda elinizde veri olur ve önceden indirimli fiyatını üç aşağı beş yukarı tahmin edip ona göre hareket edebilirsiniz. İlk defa bu hafta yapacağım kısmetse tabloyu boyutu aşmazsa foruma yüklerim bi arşiv oluşabilir belki.
Haklısın!

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
bu indirim olalı nerdeyse 1 ay olmuştur ama gerçekten o kadar şaşırdım ki bu (güya gerçek fiyatı) nı görünce kaydetmiştim, bu konuyu görünce de atayım dedim 3-4 ay önce bu gösterdikleri gerçek fiyata rx580 li sistem toplanıyordu . İndirimli fiyatına lafım yok fiyatı yine iyi ama güya gerçek fiyatını bu kadar abartmaları saçma

Ekler

• incehesap1.PNG
    incehesap1.PNG
    154.3 KB · Hit: 68

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
Şimdi 3600 gelir belki diye 1 haftadır bekliyordum 3600x geldi çokta güzel oldu. Fakat Ürüne git dediğinde 1778 diyor. İnternette 1580 buldum Trendyolda. Tutupta bana aksam saat 22:00 da bu ürünü 200 lira indirimle zaten piyasa fiyatına koyarsa çok üzülürüm o zaman benim hakkımı kim ödeyecek :S

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Şimdi 3600 gelir belki diye 1 haftadır bekliyordum 3600x geldi çokta güzel oldu. Fakat Ürüne git dediğinde 1778 diyor. İnternette 1580 buldum Trendyolda. Tutupta bana aksam saat 22:00 da bu ürünü 200 lira indirimle zaten piyasa fiyatına koyarsa çok üzülürüm o zaman benim hakkımı kim ödeyecek :S
3600 de geldi hocam.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
kadir
3600 de geldi :)
Tahminim 1199'a düşer.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Trendyol'daki belki indirimdedir.

RmzDayi

80+ Silver
ince hesaptan alacağınız rüün fiyatını karşılaştırmak için
http://www.teknofiyat.com/ adresinden daha önceden bakınız
örnek: şu an 3600x işlemci ince hesapta 1778 tl
teknofiyattan bakınca en uygun 1649,20 tl ye bulabilirsiniz.

Demekki incehesap bu fiyattan daha uyguna satar ise alacağımız ürüne verdiğimiz paradan memnun kalacağız.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Her gaming gecesi olduğunda forum'da tonlarca konu açılıyor. Bu konuların çoğu'da fiyatı yükseltip indirim yapıyorlar, kazıklıyorlar tarzı yorumlar. Bende sistemin nasıl çalıştığını anlatma ihtiyaçtı duydum.
İnce Hesap'ta sistem nasıl işlediğini anlatacağım.

Gaming Gecesine girmek için buraya tıklayın!

1- Öncelikle ürünün gerçek fiyatını nasıl öğrenebilirim?

Bir ürüne tıkladığınızda bu ekran çıkıyor daha sonra "Ürüne Git" düğmesine tıklayın.
Alıntıyı görüntüle
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kırmızı daire de gözüken fiyat gerçek fiyatı değildir.(Birkaç ürün dışında çoğu ürün böyledir)
Yeşil daire'nin içindeki fiyat indirimsiz gerçek fiyatıdır.
Not: Gaming gecesi satışa başladığı zaman burada ki fiyatlar değişiyor.
Alıntıyı görüntüle
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sarı kutunun içindeki fiyatlar şişirilmiş fiyatlardır. Sakın kanmayın!
Alıntıyı görüntüle

2- Fiyatların nasıl uygun olduğunu anlarım?
Sorunun cevabı aslında çok basit. Farklı e-ticaret siteleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Notlar;
  • Birçok sahtekarlık ve satış teknikliği kullanırsa da hemen hemen bir çok üründe güzel indirimler mevcut.
  • Stoklar bittiği zaman eski fiyatlarına dönüyorlar.

Aklınıza yatmayan bir şey varsa sorabilirsiniz.
Corsair Vengeance'nin fiyatı doğru ama diğerleri hakkında bir şey diyemem.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İtopya'da 1669 TL
Hepsiburada'da 1650 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa JD'nin monitörün de indirim olmayacak Esas fiyatı 1648 TL

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
İtopya'da 1669 TL
Hepsiburada'da 1650 TL

Bana kalırsa JD'nin monitörün de indirim olmayacak Esas fiyatı 1648 TL
bu arada 3600x alayım dimi çabalayayım en azından fiyatı beğenirsem :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

RmzDayi

80+ Silver
Güzel indirim olursa tabi ki alabilirsiniz. OC ile işim yok derseniz almayın.
sırf stok soğutucusundan dolayı alınır

Güzel indirim olursa tabi ki alabilirsiniz. OC ile işim yok derseniz almayın.

Normal
Yeni seri olduğu için pahalı.
emin misin ? 300 tl daha ver 5700xt nitro + alırsın BURASI

Top Bottom