Neler Yeni

REHBER 🔥NVDİA KARTLAR 1 TIKLA FPS ARTTIRTMA (EKRAN KARTI O.C)🔥

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
Şimdi senin gpu zaten o.c versiyon dimi dostum standart hali ?
Öyle Herhalde Olabilir Kutusu Yok 2.El Aldım Ama Fabrika Çıkışlı O.C Kartlar %1 Oc'li Oluyor Yani 10-15 Mhz O.C'li Bunlar'da O.C Sayılmıyor Yani Çok O Yüzden Bu Daha Mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabikide daha güvenli mesela ben tarasam şimdi farklı sonuç verir sende farklı, OC bilen birisi yapmasına gerek yok ama, bilmeyen acemiler için yapılmış.
Evet Aynı Ryzen Master Gibi Oda Auto OC Modu Var Otomatik O.C Yapıyor Risksiz Güvenli O Yüzden Bu Daha Mantıklı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam bozmak derken arkadaşın demek istediği şu, OC işleminden anlamayan bir insan MSI afterburner kullanması NVIDIA %100 güvenli OC Tunera göre daha riskli bu zaten aksi söylenemez. NVIDIA OC Tuner arkadaşın rehberinde ki yani kart bozulsa bile Garantiye giriyor çünkü NVIDIA yazılımıyla kendisi yapıor kullanıcı değil. Bozulması imkansız gibi bir şey zaten öyle örnek verdim.

Başta sorumluluğu kabul ediyorum dediğin zaman sence ne sorumluluğu kabul ediyorsun ? Markalar asla ayar yapılan donanımlara garanti desteği vermez sorumluluğu sana atar. He ama tabi bizim servisler pek anlamaz durumu o yüzden ayar yaparak bişey yapsanda garantiden kurtarırsın.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
fabrikadan OC lu :kedi:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Rehber güzel hazırlanmış fakat burda seninle aynı fikirde değilim çünkü OC işlemini burdan yapmak sağlıklı değil. En iyi OC etme programı MSI Afterburner çünkü en detaylı ince ince orda yapabiliyorsun ve kalıcılık konusunda daha iyi. Tüm kartlar için bir rehber yapmam lazım sanırım :D.
Laptoplarda bu durum asıl işler yada işler mi ?

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,294
İsim
Cengiz
Laptoplarda bu durum asıl işler yada işler mi ?
1693140495215-png.569745

Dediklerimi Yap Sende Oradaki Şeyler Gözükmüyorsa Bu Tiki Aç Tekrar Dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

işaretleyince ne oluyo bende laptop var ve işaretli
Anlattıklarımı Yapman İçin :D

Top Bottom