Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] OKX(OKEX) Borsası 2.000$'a kadar Airdrop veriyor (Kimliksiz)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,330
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
benim yukarıda attığım bir hesabımın ilk linki
dünden beri atıyorsun nasıl ilk link, keşke yorumlarda düzgünce birilerini kandırmadan işler yapsanız. biri 100$ kazandıran link diye atıyor öteki 6 tane 40 dolar çıkarmış link diye atıyor. yanlış anlaşılmasın burda link atılmasına bir şey demiyorum ama milleti ***** yerine koymanız zoruma gidiyor iyi forumlar.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
dünden beri atıyorsun nasıl ilk link, keşke yorumlarda düzgünce birilerini kandırmadan işler yapsanız. biri 100$ kazandıran link diye atıyor öteki 6 tane 40 dolar çıkarmış link diye atıyor. yanlış anlaşılmasın burda link atılmasına bir şey demiyorum ama milleti ***** yerine koymanız zoruma gidiyor iyi forumlar.
dün geceden beri atıyorum ama farkettiysen bu aynı linki fazla kullanınca kupon çıkma olayı geldiğinden beri farklı link atıyorum.
şu ana kadar benim linkimden kaydolmayan olmadığı içinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

dün geceden beri atıyorum ama farkettiysen bu aynı linki fazla kullanınca kupon çıkma olayı geldiğinden beri farklı link atıyorum.
kimse kullanmadı dedim
ayrıca hiçbir sözümde 100 dolar ifadesi bile geçmedi.
ağzı olan konuşuyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,330
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

kimse kullanmadı dedim
ayrıca hiçbir sözümde 100 dolar ifadesi bile geçmedi.
ağzı olan konuşuyor.
okuduğunuzu keşke anlasanız :D isyanım sana odaklı değil. en son senin gönderini alıntılayıp herkese yazdım orda fark ettiysen "biri" şunu yapıyor "biri" bunu yapıyor diye anlatıyorum kendi üzerine niye bütün konuları alınıyorsun?

krammer

80+ Bronze

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,330
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

2 kaydedilme var sadece yeni hesap muhabbeti ne kadar doğru bilmiyorum ama. Referans arayan varsa buyursun
ilk 5-10 davet yeni referanslarda daha fazla veriyor, zaten 15-20 referanstan sonra full boş kutu vermeye başlıyor o yüzden konudaki referansı sürekli olarak değiştiriyorum.

Kupon çıktı numara ile kayıt olduğum halde👎
Numara %100 sonuç elde etmiyor, ama %90 sana coin kazandırıyor yine de bir şans faktörü var elbette. ben daha iyi olduğunu yazdım sadece.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
hesabımı göremiyorum sistem hatası diyor nasıl girebilirim telefon numarasını farklı uslübde mi yazmalıyım acaba :/

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Selim
ilk 5-10 davet yeni referanslarda daha fazla veriyor, zaten 15-20 referanstan sonra full boş kutu vermeye başlıyor o yüzden konudaki referansı sürekli olarak değiştiriyorum.

Numara %100 sonuç elde etmiyor, ama %90 sana coin kazandırıyor yine de bir şans faktörü var elbette. ben daha iyi olduğunu yazdım sadece.
Malesef şans bana gülmedi hocam yine de konu için teşekkürler.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,330
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri