Neler Yeni

Öneri Rekabetçi Oyunlar İçin Mouse Pad Önerisi (250TL+)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,107
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Steelseries mousepadleri beğeniyorum. Bütçene göre bakabilirsin.
Hocam bende ve arkadaşım da var ikiside hemen aşındı ve kayganlığı gitti ikimizde de farklı modeller var bence steel series mouse padler 50 tllik ürünlerle aynı kalite
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende ve arkadaşım da var ikiside hemen aşındı ve kayganlığı gitti ikimizde de farklı modeller var bence steel series mouse padler 50 tllik ürünlerle aynı kalite
Bendeki qck prism xl ondaki ss xl ve mouse padin üstü beyazladı ne yaptıysak düzelmiyor steel series mouse pad çok başarısız bence

Arinx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki qck prism xl ondaki ss xl ve mouse padin üstü beyazladı ne yaptıysak düzelmiyor steel series mouse pad çok başarısız bence
Yanları dikişli o yüzden daha uzun süre kullanabilirsin yanları açılma vs. yapmadan. Kumaşı da daha iyi diye biliyorum ama test etme şansım olmadı. Kendim Qck+ Edge kullanıyorum, düz Qck+ yerine bunu önerebilirim, yanı dikişli daha uzun süre gider; https://www.incehesap.com/glorious-...MIg7-0w6aV_AIVOYxoCR0dSQn4EAQYAiABEgIwDvD_BwE

Reis peki bu önerideki mouse pad hakkında ne düşünüyorsun

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,449
İsim
Ümit Can
QCK+ alabilirsiniz bende o modeli almayı düşünüyorum. Kullanan birkaç kişi ile konuştum hepsi mousepadini sonuna kadar övüyor.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
hocam bu steelseries qck edge speed mi kontrol mü? genelde valo gibi fps oyunları oynuyorum. hangisini önerirsin
Kontrolmüş. FPS oynuyorsan speed al. Steelseries, Razer ve HyperX alabilirsin marka olarak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
928,666
Üyeler
145,229
Son üye
Erdemke19
Top Bottom