Neler Yeni

Resmi Gazete | yurt dışı alışveriş 30 euroya düştü

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
arkadaşlar aliexpressten toplu ürün alıcamda farklı satıcılardan olunca nasıl olucak bu. toplam sepet 4k falan tutuyor 4kdan mıdeğerlendirilecek yoksa satıcılardan aldığım ürüne göre mi?
gümrüğe ulaşan paketin toplam tutarı değerlendirilir

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Kimse yurt içi siteleri kullanmadigi için yurt içi sitelerinin güzel planlaması ile patladı olay . En son ne zaman kullandım hatırlamıyorum . Ufak tefek şeyleri getirtip iyi hissediyorduk üzücü bir durum

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,786
İsim
Mehmet Aslan
Abi nolur bu durum ile ilgili video çekin bir şey yapın gündem olsun , alttan alta yaptıkları harekete bak. Bi alışveriş zevkimiz vardı onu da çok gördüler. Kamuoyu yaratılması lazım zıvanadan çıktılar. @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
Vay be tam da duştaydım hayatım hakkında planlar yapıyordum böyle saçma bir haber gördüm üstüne sadece bu değil her şey her şey üst üste gelmeye başladı Instaya ses yok bir de bunu yapalım demişler hayat iyice çekilmez oldu sanırım yolcudur abbas bağlasan durmaz hesabı doğru çıkacak umarım kendimiz bir şey yapmadan bir bakan bir yetkili çocuğu işimizi halleder de günahımız artmaz. Ben de artık acaba kışa ne yapacaz bu hafta ne yapacaz diye düşünmek istemiyorum zaten bazı şeylerin olacağı var ertelemenin böyle 30-40 yıl geçirmenin ne anlamı var acaba Allaha isyan olmasın ama durum bu sırf nefes alabilmek için sosyal hayat olmadan durmadan çalışmak bana yetti çoğu şey anlamını yitirdi. Hayatın anlamı olmadan sadece giderleri karşılamak için mi çalışacağız onlarca sene

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

GirayHan

80+ Gold
sil yazdığını başına iş açma.

Son düzenleme:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ani oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç