Neler Yeni

Reyzen 5 3600 voltaj ayarı

Lirix03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet taşdemir
Aynı şey benim başıma geldi sürekli fan uçak moduna geçiyordu iyi bir fan alman lazım stok fan çöp voltaj ayarlarında yardımcı oluruz
zaten stok fanla pek kullanmayı düşünmüyorum. 1 hafta içerisinde kule tipi bi fana geçiş yapıcam kesinlikle. ondan sonra mı voltaj ayarı yapalım dersiniz ?

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
zaten stok fanla pek kullanmayı düşünmüyorum. 1 hafta içerisinde kule tipi bi fana geçiş yapıcam kesinlikle. ondan sonra mı voltaj ayarı yapalım dersiniz ?
dostum istersen amd ryzen masteri indir ordan voltaj 1.35 yap en azından biraz ısınma düşer

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
her zaman böyle kullanması yormaz mı hocam pek bilgim yok ama ? :/
1,45 v verdiğim zaman bile benim işlemcim 77 dereceyi geçmiyor soğutmam iyi 1.35 ile en fazla 62 dereceyi görmüşüm ki Witcher 3 oynuyorum altta lol açık birton şey açık. Soğutma önemli hacı
1609864583147.png

Dvnoke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet fatih gök
soğutmada sorun yok aga benimki de soğuk proglem yaşamıyorum ama bu haldeyken sorun yaşar mı diye merak etmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1,45 v verdiğim zaman bile benim işlemcim 77 dereceyi geçmiyor soğutmam iyi 1.35 ile en fazla 62 dereceyi görmüşüm ki Witcher 3 oynuyorum altta lol açık birton şey açık. Soğutma önemli hacı
Alıntıyı görüntüle

soğutmada sorun yok aga benimki de soğuk proglem yaşamıyorum ama bu haldeyken sorun yaşar mı diye merak etmiştim

Top Bottom