Neler Yeni

RGB to Argb Acil Destek

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
TAMER İŞLEYEN
Arkadaşlar merhaba ryzen 5 5600 için sıvı soğutma aldım MSI MAG coreliquid m240 240 mm ürünü ama benim anakartımda RGB girişi var argb girişi yok ayrıca kasamda RGB kontrolcüsü var bu sorunu ekstra argb kontrolcüsü takarak çözer miyim ? 2 kontrolcü sorun çıkarır mı ? Başka bir yolu var mı ?

bedrano

80+
Çözersin, düzgün takarsan sorun çıkmaz, başka yolu anakart değiştirmek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
Arkadaşlar merhaba ryzen 5 5600 için sıvı soğutma aldım MSI MAG coreliquid m240 240 mm ürünü ama benim anakartımda RGB girişi var argb girişi yok ayrıca kasamda RGB kontrolcüsü var bu sorunu ekstra argb kontrolcüsü takarak çözer miyim ? 2 kontrolcü sorun çıkarır mı ? Başka bir yolu var mı ?
Bende şu aralar senin söylediğin şey üzerinde çalışıyorum benimkisi daha karışık konu açtım çözümü orada var oraya bakarak fikir edinebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
TAMER İŞLEYEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözersin, düzgün takarsan sorun çıkmaz, başka yolu anakart değiştirmek.
Düzgün takarsan dan kastınız nedir alacağım argb kontrolcüsü sata girişli olacak sorun çıkarır mı acaba bildiğiniz başka kontrolcü varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
TAMER İŞLEYEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende şu aralar senin söylediğin şey üzerinde çalışıyorum benimkisi daha karışık konu açtım çözümü orada var oraya bakarak fikir edinebilirsin
PrimeX PX-4847 Argb Rgb Çoklayıcı, RGB 3 Pin 11 Port 5V Sata Power Güç Fan Çoklayıcı, Şerit RGB Hub Kablo Splitter https://amzn.eu/d/iPTqFj9 hocam böyle bişey var ben çok anlamıyorum ilk defa sıvı soğutma sistemi kuruyorum nasıl bir ürün benim problemimi çözer ?

bedrano

80+
Düzgün takarsan dan kastınız nedir alacağım argb kontrolcüsü sata girişli olacak sorun çıkarır mı acaba bildiğiniz başka kontrolcü varmı
Yani bağlantıyı yaparken dikkatli ol tam oturduğundan emin ol, hepsi zaten sata güç kablosundan güç alıyor çok dandik bişey olmadığı sürece sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
PrimeX PX-4847 Argb Rgb Çoklayıcı, RGB 3 Pin 11 Port 5V Sata Power Güç Fan Çoklayıcı, Şerit RGB Hub Kablo Splitter https://amzn.eu/d/iPTqFj9 hocam böyle bişey var ben çok anlamıyorum ilk defa sıvı soğutma sistemi kuruyorum nasıl bir ürün benim problemimi çözer ?
Bende sıvı soğutucuyu yeni kurdum Anakartımdada rgb desteği yok satadan aldım ledleri kontrollerini bana Özel mesaj olarak yaz özelden bakalım çözelim beraber
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kurulum tamamen bittikten sonra en son kontrolcü bakacaksın şimdi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim konu
Bu konuyada bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,646
Üyeler
146,055
Son üye
ferhat konu