Neler Yeni

Riot Türkiye Adamlığı - Bildirdiğim Sorunu Çözdüler!

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Biliyorsunuzdur ki ben bir şeyin teknik detaylarına çok meraklıyımdır.

15.01.2021 Tarihinde Saat 03.00 gibi gelen 178MB'lık ufak bir yama/düzeltme artık her ne ise o mevcuttu.
O gelmeden önce Ana sayfada yama notları kısmına tıkladığımızda düzgün bir şekilde 2.0 Yama notları açılıyordu.

Ancak 2.0'a dahil olan o ufak düzeltme geldikten sonra TR Genelinde yama notlarına tıklayan herkesin karşısına 1.12 Yama notları çıkıyordu. Yani bir sorun olduğu belliydi.
Ben de öncelikle bunun ekran kaydını alıp Ticket attım. Ardından bana şöyle bir cevap geldi;

Grosicki (VALORANT Support)
16 Oca 2021 18:35 UTC
Seelaam,

Oldukça ilginç duruyor, öncelikle duyarlı davranıp bizlere bu durumu bilet üzerinden bildirdiğin için çok teşekkürler üstat. Siz duyarlı oyuncular sayesinde oyunumuz her gün daha iyi bir hâle geliyor.
Ben iletmiş olduğun bu geribildirimi geliştirici ekiplerimize ileteceğim dosyanın içerisine bırakıyorum, herhangi bir sorun tespit edilmesi halinde mutlaka müdahale edilecektir.

Seviliyorsun,
Görüşmek üzere! ^-^ ️

Sonrasında Riot yetkililerinden olan ********'ın Twitch yayınını izlerken aklıma o sorunu söylemek geldi.

Maç sırasında anlattım, maç bitince de kendisi Chrome'dan girip siteden baktı sonra oyun içi ana sayfada diyerek düzelttim ama o farklı bir hesaptan girdiği için gözükmedi.

O akşam Dc özelinden ekran kaydını ve sorunu yazdım, anlattım. Yayın esnasında gördü ve pazartesi günü hatırlatmamı istedi.

Pazartesi günü kendisine hatırlatmayı yaptım. Ve şöyle bir diyalog gerçekleşti.

riot.png

Saat 17-18 Arasında bunu yazdı ve saat 19 Civarında sorun giderildi.

Screenshot_125.png

riot2.png

Bir sorun olmaması için kendisini sansürledim.
Ve bu şekilde bir oyun içi sorun daha çözüldü. Bunu sadece ben mi fark ettim bilmiyorum ama DC Sunucusundakilere sorduğumda daha önce kimsenin fark etmediği bir olaymış.
İlla benim dışımda fark eden vardır ama ben yine de sadece ben bulmuşum gibi davranacağım.

Bu yüzden bile Riot adamdır.
Not: 4 Gündür Tüm maçları Istanbul giriyorum halen hile çıkmadı ama çok smurf var. Bayağı var.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hilelerin azalması, hatta bitmesi süper. Riot adamdır. Gerçekten oyuncuları dikkate alıp istek ve önerilere açık bir şirket.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hilelerin azalması, hatta bitmesi süper. Riot adamdır. Gerçekten oyuncuları dikkate alıp istek ve önerilere açık bir şirket.
Hileler gerçekten azaldı.
Ama halen bitmemiş.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kendisinin Twitch kullanıcı adını gizlemene gerek yok. Sorun olmaz. Paylaşır mısın belki izlerim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendisinin Twitch kullanıcı adını gizlemene gerek yok. Sorun olmaz. Paylaşır mısın belki izlerim.
Sorun onda değil. İki nicki de aynı. Yayınlarsam en ufak sorunda adamın dc özeline mesaj atacak kişiler var.
Valorant Tr Dc sunucusunda Riot rolü alan kişilerden birisi. İki yayın açan var zaten. Yayındayken görebilirsin.
Özele gel ama.

Efe Alper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Efe Talha Alper
Tr de çok smurf olduğu için frankfurt giriyom yoksa çıkamıyom

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Biliyorsunuzdur ki ben bir şeyin teknik detaylarına çok meraklıyımdır.

15.01.2021 Tarihinde Saat 03.00 gibi gelen 178MB'lık ufak bir yama/düzeltme artık her ne ise o mevcuttu.
O gelmeden önce Ana sayfada yama notları kısmına tıkladığımızda düzgün bir şekilde 2.0 Yama notları açılıyordu.

Ancak 2.0'a dahil olan o ufak düzeltme geldikten sonra TR Genelinde yama notlarına tıklayan herkesin karşısına 1.12 Yama notları çıkıyordu. Yani bir sorun olduğu belliydi.
Ben de öncelikle bunun ekran kaydını alıp Ticket attım. Ardından bana şöyle bir cevap geldi;

Grosicki (VALORANT Support)
16 Oca 2021 18:35 UTC
Seelaam,

Oldukça ilginç duruyor, öncelikle duyarlı davranıp bizlere bu durumu bilet üzerinden bildirdiğin için çok teşekkürler üstat. Siz duyarlı oyuncular sayesinde oyunumuz her gün daha iyi bir hâle geliyor.
Ben iletmiş olduğun bu geribildirimi geliştirici ekiplerimize ileteceğim dosyanın içerisine bırakıyorum, herhangi bir sorun tespit edilmesi halinde mutlaka müdahale edilecektir.

Seviliyorsun,
Görüşmek üzere! ^-^ ️

Sonrasında Riot yetkililerinden olan ********'ın Twitch yayınını izlerken aklıma o sorunu söylemek geldi.

Maç sırasında anlattım, maç bitince de kendisi Chrome'dan girip siteden baktı sonra oyun içi ana sayfada diyerek düzelttim ama o farklı bir hesaptan girdiği için gözükmedi.

O akşam Dc özelinden ekran kaydını ve sorunu yazdım, anlattım. Yayın esnasında gördü ve pazartesi günü hatırlatmamı istedi.

Pazartesi günü kendisine hatırlatmayı yaptım. Ve şöyle bir diyalog gerçekleşti.

Alıntıyı görüntüle
Saat 17-18 Arasında bunu yazdı ve saat 19 Civarında sorun giderildi.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Bir sorun olmaması için kendisini sansürledim.
Ve bu şekilde bir oyun içi sorun daha çözüldü. Bunu sadece ben mi fark ettim bilmiyorum ama DC Sunucusundakilere sorduğumda daha önce kimsenin fark etmediği bir olaymış.
İlla benim dışımda fark eden vardır ama ben yine de sadece ben bulmuşum gibi davranacağım.

Bu yüzden bile Riot adamdır.
Not: 4 Gündür Tüm maçları Istanbul giriyorum halen hile çıkmadı ama çok smurf var. Bayağı var.
Demir elo eğlenceli ama
Smurf girip 18 3 gidiyorum takım kill sal diye
Ağlıyor snsmsms
Ban yeme şansızımı yüksek ama neys

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Hilelerin azalması mükemmel oldu adamsın Riot ♥

Frankfurt soloq girilmiyordu maalesef. adam ilk buy roundu verince gg yazıp maçı satıyordu sürekli. Ne desen de boş adamın gözünde o maç gitmiş.
İstanbul sunucusunda oynuyorum uzun zamandır hiç hileye denk gelmedim. Hileye denk gelene de rastlamadım sistemi güzel oturtmuşlar gibi

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Demir elo eğlenceli ama
Ağlıyor snsmsms
Diğer oyuncuların oyununu mahvetmek çok eğlenceli gerçekten.Yazık kafana.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Demir elo eğlenceli ama
Ağlıyor snsmsms
SAL SAL SAL ARTIK BİZİ SAL LAN
YAHU BEN 4 GÜNDE 9 TANE DERECELİ MAÇA GİRDİM BRONZ 2 100/90'A KADAR YÜKSELDİM ORADAN TEKRAR SIFIRA DÜŞTÜM YA.
GİT KENDİ SEVİYENLE YARIŞ LAN

DELİRTİYORSUNUZ YA ADAMI DELİRTYMEYİN BE
🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Gümüş 1 başladım gümüş 3 50LP'yim şuanda herhangi bir smurf gelmedi takımıma veya karşıya umarım da gelmez bakalım hedef plat

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Diğer oyuncuların oyununu mahvetmek çok eğlenceli gerçekten.Yazık kafana.
Hocam lolde yeteri kadar bu çileyi çektim
Şimdi sizin çıkarınız için arkadaşlarımı satma gibi bir lüzumum yok
Lolde gümüşten çıkartmıyorlar
Bende onları demirden çıkartmam
Zaten yaş kitlesi 10 15 yaş seslerden belli
Dün 8 yaşında bebe 1 8 gitti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,982
Üyeler