Neler Yeni

Yardım Roblox Donma sorunu.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Selim
Roblox oynarken bir anda PC donuyor 10 saniye bazen 5 saniye yada 30 saniye falan ama roblox donuyor arkada DC alt tab yapıyorum hiç bir problem yok fps drop değil bildiğin haraktesiz oyun donuyor her şey donuyor ve 1 kere donduktan sonra 1 saniye düzelip tekrar aynı sekilde donuyor Rtx 4060 AMD 5600
Kapandı artik

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Selim
En son kuzenimin 7 yaşında ki çocuğu oynarken denk geldim veletler bilmediğim küfürleri ediyorlardı kendi aralarında 😁 birisi evcilik oynuyor hamile bıraktım seni diyor deep web gibi her türlü şey var

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
Muhammed emin efe
Çözümü roblox oynamamak.
Geçen gün bi arkadaş konu açmıştı biriside gidip bizene bundan gibi bi laf söylemişti, ben o çocuğu raporladım ama ceza vermediler. Sana vermişler. Çok değişik Valla.

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Enes
aynen kanka çocuklar oynamasın gerisi umrumda değil küçük çocukları iyi etkilemiyor
Oyunu oynayan kitle sadece çocuk olmayabilir. Ayrıca küçük çocukları denetlemek ebeveynlerin görevi. Ayrıca robloxun çocukların gelişimi açısından çokça işe yarayan yönüde var. Bu oyunu oyna, oynama objektif olarak bir platformun kısıtlanması özgürlüğü kısıtlar.

Top Bottom