Neler Yeni

Robot yapma hakkında

Leeye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer
Merhaba konu hakkında fazla bilgim olmadığı için yardım almak istedim. Robot yapmak istiyorum. Çok hoşuma gidiyor bu tarz şeyler yapmak. Fakat işin yazılım kısmına odaklı olmak istiyorum. Tabi ilk önce bir robot nelerden oluşur, nelere ihtiyacım var, hangi konularda bilgim olmalı bunları öğrenmek istiyorum. 12 yaşından beri counter-strike oyununda eklenti yazarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Şuan 16 yaşıma yeni girdim. Temel anlamında çoğu şeyi kavradım. Bu tarz şeyler yaparak kendimi geliştirmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhaba konu hakkında fazla bilgim olmadığı için yardım almak istedim. Robot yapmak istiyorum. Çok hoşuma gidiyor bu tarz şeyler yapmak. Fakat işin yazılım kısmına odaklı olmak istiyorum. Tabi ilk önce bir robot nelerden oluşur, nelere ihtiyacım var, hangi konularda bilgim olmalı bunları öğrenmek istiyorum. 12 yaşından beri counter-strike oyununda eklenti yazarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Şuan 16 yaşıma yeni girdim. Temel anlamında çoğu şeyi kavradım. Bu tarz şeyler yaparak kendimi geliştirmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Bunlar sana fikir verebilir.
https://www.robotistan.com/robot-ki...0NPnYs_DfjCoJNdVRYuPPtXFNXVNnR8BoCTBcQAvD_BwE

Robot yapacaksan ardino falan bilmen lazım.

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Udemy kurslarına bakmanı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,978
Üyeler
140,277
Son üye
suaragitartuta
Top Bottom