Neler Yeni

Rocket League Dlc leri ücretsiz mi olacak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Emre
İyi Günler
Bildiğiniz gibi rocket league 23 eylül de epic games e geçip ücretsiz olacak. Webtekno'dan okuduğum habere göre oyun ücretsiz olmadan yayınlanan tüm dlc'ler ücretsiz olarak eklenecekmiş eğer steamden alırsam. Peki bu doğru mudur?Eğer doğruysa hemen alıcam. Aşağıda da haberin linki var:

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Can Öztürk
Hayır tabikide dlcler niye ucretsiz olsun

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
İyi Günler
Bildiğiniz gibi rocket league 23 eylül de epic games e geçip ücretsiz olacak. Webtekno'dan okuduğum habere göre oyun ücretsiz olmadan yayınlanan tüm dlc'ler ücretsiz olarak eklenecekmiş eğer steamden alırsam. Peki bu doğru mudur?Eğer doğruysa hemen alıcam. Aşağıda da haberin linki var:
Güncelleme geldi Oyunu steam üzerinden alanlara ücretsiz verilecek. ancak şuan alırsan verilir mi bilmem.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İyi Günler
Steam den önceden alanlara dlc ler hediye edilecek diye biliyorum lakin tam nasil olacak bilmiyorum 23 eylülde ücretsiz olacakken sirf dlc icin almazdim

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
ben hesabımı dogruladım epıkden bana hedıyeler verdı onlar dlc mı bılmıyorum ıcınde arabalar baya sey vardı

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Top Bottom