Neler Yeni

ROG Gladius III alınır mı?

yazotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yazotilla
ROG Gladius III Wireless AimPoint almayı düşünüyorum hemde asusun geri ödeme kampanyası var düşünceleriniz nedir

yazotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yazotilla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eren28tr

80+ Gold

yazotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yazotilla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eren28tr

80+ Gold
Hocam kronik scroll problemi varmış galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mouse hiç kullanan varmı
Bilmiyorum hocam bir sorunu yok diye biliyorum bu fiyata çok iyi.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eren Turhan
Hocam kronik scroll problemi varmış galiba ondan birz tereddüt ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mouse hiç kullanan varmı
1093 uise cok cok iyi ben 1.9k ya aldim gene guzel

yabuctas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yakup
Ben düz modelini almıştım yaklaşık 5 ay falan önce 1900tl aimpoint değildi ama, kartlarımda bir sürü puan birikmişti baya ucuza gelmişti bana ama kıskandım şuan bunun rengi çok güzelmiş.

Ben şahsen mousedan memnunum, biraz ağır ve büyük bir mouse onu bilerek alın. Ben bu şekilde istediğim için aldım mouseyi elimde hissedemiyorum hafif ve küçük olduğunda. Ellerim de ortalamaya göre büyük sayılır zaten.

Oyun oynarken orta tuşa eliniz takılıp da dpi ayarı bozma durumu bu mouseda olmuyor daha önce Logitech g203 kullanıyordum bunda vardı o sorun.

Tek sıkıntısı çekim kapasitesi düşük, onun için de içine uzatma kablosu eklemişler gerekirse kullanırsınız. Ben gerek duymuyorum ama az uzaklaşınca hemen kesilme başlıyor. İçerisinden yedek switch de çıkıyor iki tane, tek switchin sanırım 10 milyon tıklama ömrü var. Ömürlük mouse alıyor olabilirsiniz o bakımdan. Ayrıca başka switch alarak da değişiklik yapılabiliyormuş yedekleri de satılıyor. Bataryası ve led ışıklandırması da oldukça güzel.

Ağırlık ve büyüklük sizin için uygunsa bence alın derim, ben bu mouseyi kullanmaya başladığımdan beri elim hiç ağrımıyor. Hem işte hem oyunda bunu kullanıyorum.

ASUS ROG Gladius III Wireless 26.000 DPI 6 Tuş Optik RGB Kablosuz Gaming Mouse

yazotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yazotilla
Ben düz modelini almıştım yaklaşık 5 ay falan önce 1900tl aimpoint değildi ama, kartlarımda bir sürü puan birikmişti baya ucuza gelmişti bana ama kıskandım şuan bunun rengi çok güzelmiş.

Ben şahsen mousedan memnunum, biraz ağır ve büyük bir mouse onu bilerek alın. Ben bu şekilde istediğim için aldım mouseyi elimde hissedemiyorum hafif ve küçük olduğunda. Ellerim de ortalamaya göre büyük sayılır zaten.

Oyun oynarken orta tuşa eliniz takılıp da dpi ayarı bozma durumu bu mouseda olmuyor daha önce Logitech g203 kullanıyordum bunda vardı o sorun.

Tek sıkıntısı çekim kapasitesi düşük, onun için de içine uzatma kablosu eklemişler gerekirse kullanırsınız. Ben gerek duymuyorum ama az uzaklaşınca hemen kesilme başlıyor. İçerisinden yedek switch de çıkıyor iki tane, tek switchin sanırım 10 milyon tıklama ömrü var. Ömürlük mouse alıyor olabilirsiniz o bakımdan. Ayrıca başka switch alarak da değişiklik yapılabiliyormuş yedekleri de satılıyor. Bataryası ve led ışıklandırması da oldukça güzel.

Ağırlık ve büyüklük sizin için uygunsa bence alın derim, ben bu mouseyi kullanmaya başladığımdan beri elim hiç ağrımıyor. Hem işte hem oyunda bunu kullanıyorum.

ASUS ROG Gladius III Wireless 26.000 DPI 6 Tuş Optik RGB Kablosuz Gaming Mouse
Hocam scroll sıkıntısı varmı şuanda sizde

Top Bottom