Neler Yeni

Instagram 🔴RTE Erişim Engeli Getirilen İnstagram'da “Hayırlı Cumalar” Paylaşımı Yaptı🔴

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Wikipedia bir kaynak değildir. Kaynağın ne olduğunu bir gün tez, makale vb. yazma şansın olursa öğreneceksin. Acele etme
ERGOJUZDERSGDERDERSADFEGOHOITERG Allahım Adam Vikipedia'yı Kaynaklıktan Reddetti Cahillik Level 100 Felan Çıldırırısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olay zateb taraf tutmak değil benim düşmanımın düşmanî dostumdur mantığı anlayan için..
Teröristlerlede Gerekirse Dost Olacağını Söyleyen Arkadaş Aynen :D

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Starlex

80+ Silver
ERGOJUZDERSGDERDERSADFEGOHOITERG Allahım Adam Vikipedia'yı Kaynaklıktan Reddetti Cahillik Level 100 Felan Çıldırırısın

Teröristlerlede Gerekirse Dost Olacağını Söyleyen Arkadaş Aynen :D
Nerde demişim sayın onedio temsilcisi 😃

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu
Tarih 50 Yıl Önce Filistinliler Ve Arapların Türkleri Arkalarından Vurduğunu Yazacak Ama Ona Rağmen Türklerin Arapların Arkasında Durduğu Yazacak :D

Senin kapasiten çok zaman önce belli oldu. Niyetim sana bir şey anlatmak değil, senin üzerinden diğer insanlara bir şey aktarabilmek. Bu tartışmadaki yerin aracıdan başka bir şey değil.

Bilgisiz, değersiz ve derinliği olmayan yorumların ile bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Umarım bir gün nefretin, adalet anlayışının önünden çekilir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Zaten pkk ile savaştığında vatan elden gitmiş demektir dpğu tarafı hüüp gitmiştir
Aha Burada Reddetmiş Misin ?

Senin kapasiten çok zaman önce belli oldu. Niyetim sana bir şey anlatmak değil, senin üzerinden diğer insanlara bir şey aktarabilmek. Bu tartışmadaki yerin aracıdan başka bir şey değil.

Bilgisiz, değersiz ve derinliği olmayan yorumların ile bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Umarım bir gün nefretin, adalet anlayışının önünden çekilir.
Valla Kanka Seninde Şu Cahillik Seviyen Beni Acayip Aydınlattı Ne Zaman Bu konu Aklıma Glese Sen Gelecen Aklıma Bana Süper Bir Kaynak Oldun Teşekkür Ederim

Starlex

80+ Silver
Aha Burada Reddetmiş Misin ?
Sen türkçe fana çalış pkk desteklediğimimi yazmışım yoksa o zaman zaten vatan elden gitmiştirmi valla sizin beyinlerinizi yıkıyorlar nasıl yapıyorlarsa, sonra cahil kafası işte onu attıramıyorsun

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Sen türkçe fana çalış pkk desteklediğimimi yazmışım yoksa o zaman zaten vatan elden gitmiştirmi valla sizin beyinlerinizi yıkıyorlar nasıl yapıyorlarsa, sonra cahil kafası işte onu attıramıyorsun
Kanka Vatan Elden Gitmesin Diye Desteklerim Diyorsun Hamas Terör Örgütünü Destekliyorsan yarın PKK'yıda Desteklersin O Zaman İsraile Karşı Çıktı Aynı Mantığa Çıkıyor Ne Boş Yapıyorusn

Starlex

80+ Silver
Kanka Vatan Elden Gitmesin Diye Desteklerim Diyorsun Hamas Terör Örgütünü Destekliyorsan yarın PKK'yıda Desteklersin O Zaman İsraile Karşı Çıktı Aynı Mantığa Çıkıyor Ne Boş Yapıyorusn
Sen benim kimi destekleyeceğimi iyi mi biliyorsun nesin sen kahin falanmı allah aşkına israil senin ülkeni tehdit ediyor aloooo anlamıyormusun

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Sen benim kimi destekleyeceğimi iyi mi biliyorsun nesin sen kahin falanmı allah aşkına israil senin ülkeni tehdit ediyor aloooo anlamıyormusun
Ediyor Diye Terörsitleri Mi Destekleyen Kanka

Starlex

80+ Silver

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz

Starlex

80+ Silver
Kanka Bunu Demek Yarın Karşı Çıkan Herhangi Bir Kuruluşu Desteklerim Demek
Hala konuyu saptırıyorsun bana söyle ne yapalım adamlar bizi tehdit ediyor söyle ne yapalım elimizi kolumuzu bağlayıp işgal için bekleyelimmi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,642
Üyeler
154,972
Son üye
Lucke
Top Bottom