Neler Yeni

Instagram 🔴RTE Erişim Engeli Getirilen İnstagram'da “Hayırlı Cumalar” Paylaşımı Yaptı🔴

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gif Man

80+ Gold
Ben arapların yoğun yaşadığı bir semtte yaşıyorum ve aracımın camına özellikle TÜRK yazısı yapıştırdım AMA yapılan katliamı görmezden gelirsem yarın bizim başımıza aynı meseleler geldiğinde haklılığımız haksızlaşır. Erimiş çocuk bedenlerini poşetlere doldurup mezara götüren anne babalar varken bu kadar vurdum duymaz olamam, Ben hiçbir kitapta Türk Türk'ten başkasını önemsemez diye okumadım,
Katliam Konusunda Hemfikirim Hocam , Ama Bu Olay Katliamdan Öncede Vardı .

Mesela Uygur Türkleride Katliam Altında Fakat Bu Olay Kadar Absürt Bir Seviyeye Gelmedi .

Türkün Türkten Başka Dostu Olmaz Ama Bizde Evvelden Beride Çoğu Kişinin Yardımına Koşan Kişiyiz Zaten .

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
kaynagi veren israilli yetkililer OAJSHFOIUAYHSDOIUASYHFOIUHASD kardesim az utanman olsun makaleyi ikumadan yabanci diye atmissin bu kadar mi kara cahil olur bir insan
Kanka Sen Bana Kaynak At Demedin Mi Attım Bende Nerden Kaynak İstiyon Sana Özel Yandaş Medya Mı Atayim Yada Arap Medya Amerikan Medya Na Sarayim Paşama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olum gercekten cahil bir insansın
Tamam Kanka En Zeki Sensin

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu
Bu arkadaşı 4-5 yerde patlattım zaten :) varsa bilgisi dönsün onlara cevap versin. safi rüzgar

Gif Man

80+ Gold
Beyler Karşılıklı Cevapları Keselim Ve Forumun Ana Konusuna Dönelim .

Bu Siyaset Forumu Değil Sonuçta !

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Uygunsuz davranış
Bu arkadaşı 4-5 yerde patlattım zaten :) varsa bilgisi dönsün onlara cevap versin. safi rüzgar
1722599919437.png

Şu Şekil Patlattı Beni Arkadaş

Beyler Karşılıklı Cevapları Keselim Ve Forumun Ana Konusuna Dönelim .

Bu Siyaset Forumu Değil Sonuçta !
Modaratörler Kapatabilir Konuyu Problem Yok Cahil Arap Sevicisi İnsanlarla Uğraşmakla Efor Sarfedemem

Gif Man

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle

Şu Şekil Patlattı Beni Arkadaş

Modaratörler Kapatabilir Konuyu Problem Yok Cahil Arap Sevicisi İnsanlarla Uğraşmakla Efor Sarfedemem
Tamam Yeter Yeter , Bi Durun La Az .

Konu Neden Kapanmadı Bilmiyorum Ama Sende Olayı Ateşleme Hocam .

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Bahadır
Kanka Sen Bana Kaynak At Demedin Mi Attım Bende Nerden Kaynak İstiyon Sana Özel Yandaş Medya Mı Atayim Yada Arap Medya Amerikan Medya Na Sarayim Paşama

Tamam Kanka En Zeki Sensin
attigin kaynak israilin kaynagi bunun ne anlama geldigini bilmiyorsan IQ seviyenin 10 yasinda bir cocuga esit oldugunu dogrulamis olacaksin :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Tamam Yeter Yeter , Bi Durun La Az .

Konu Neden Kapanmadı Bilmiyorum Ama Sende Olayı Ateşleme Hocam .
Bana Cevap Verene Cevabını Veririm Kanka Rahat Dursunlar Bana Laf Söylemesinler Devamını Getirmem Ben :D

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Kız arkadasım niye cevap vermiyorsun diye ayrıldı hiç hoş olmadı bu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
attigin kaynak israilin kaynagi bunun ne anlama geldigini bilmiyorsan IQ seviyenin 10 yasinda bir cocuga esit oldugunu dogrulamis olacaksin :D
Kanka Sana Türk Kaynağı Atıyorum Beğenmiyorsun İsrail Kaynağı Beğenmiyrosun Ne Kaynağı İstediğini Söyle Bana Atayim Diyorum Hala Laf Sokmaya Çalışıyorsun Ne Boş Adamsın Ya Sen

Efor Sarf Etemem Diyorsun Ama Ediyorsun :)
Ettirtiyorlar Kanka Baksana Mesela Hala Adama Ne İstiyon Diyorum Hala Laf Sokmaya Çalışıyor Ne Ypam Buna Şimdi

ridvan k

80+ Bronze
Ben arapların yoğun yaşadığı bir semtte yaşıyorum ve aracımın camına özellikle TÜRK yazısı yapıştırdım AMA yapılan katliamı görmezden gelirsem yarın bizim başımıza aynı meseleler geldiğinde haklılığımız haksızlaşır. Erimiş çocuk bedenlerini poşetlere doldurup mezara götüren anne babalar varken bu kadar vurdum duymaz olamam, Ben hiçbir kitapta Türk Türk'ten başkasını önemsemez diye okumadım,
Abdullah kardeşim bu kadar guzel bir düşüncede sahip oldugun ve bize liderlik yaptiğin icin bugüne kadar seni takip ettiğim için gıpta ile bakıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,642
Üyeler
154,972
Son üye
Lucke
Top Bottom