Neler Yeni

Instagram 🔴RTE Erişim Engeli Getirilen İnstagram'da “Hayırlı Cumalar” Paylaşımı Yaptı🔴

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu
Kanka Sana Türk Kaynağı Atıyorum Beğenmiyorsun İsrail Kaynağı Beğenmiyrosun Ne Kaynağı İstediğini Söyle Bana Atayim Diyorum Hala Laf Sokmaya Çalışıyorsun Ne Boş Adamsın Ya Sen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ettirtiyorlar Kanka Baksana Mesela Hala Adama Ne İstiyon Diyorum Hala Laf Sokmaya Çalışıyor Ne Ypam Buna Şimdi
Türk kaynağı dediği Onedio bu arada :D :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
mert
Başlığı okuyunca aklıma bu adam geldi nedensizce(!)
Screenshot_20240802_151133_Chrome.jpg

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Beyler Konu Hamas Terör örgütü mü diye başladı
"Sen arap sevicisin -sen İsraili savunuyorsun"
Olayına döndü.

İsrailin büyük ortadoğu projesi olduğu aşikar ama Söz konusu Sivil katliamı olunca İsrail daha ön planda oluyor.
Bu ön planda olması Haması masum yapmaz.Benim Gördüğüm videolara Hamasın Sivillere Açık ara hedef aldığını göstermektedir.
Bazı Kaynaklar:
https://videocdn.yenicaggazetesi.co...ldirisinda-sok-eden-goruntuler-cikti-rlmf.mp4
Bu saldırıyı Hamas yapmadı diyenlerde olucaktır.
Ben Mossadın böyle bir saldırının haberi olduğundan kanatindeyim.Belli bir kaynak sunamam buna karşı kendim fikrim ( tahminim) de diyebilirsiniz.
1722600907343.png

Ülkeyi kurtaracak adamlar gider karakol basar veya silahlı birimlere saldırı düzenler.
Bir arkadaş 1800 gibi rakam verdi helikopter olayını anlattı forumda.
1800 Gibi deli rakamı önceden hamas öldürdü diye lansman ettiler.(Özellikle twitter da )Çok zor ihtimal bir grup silahlarıyla bir katlam yapıp 1800 gibi deli bir rakamın olması imkansız.
Wikipedia gibi sitelerde gene 250-350 gibi rakamlar girilmiş zaten.

GirayHan

80+ Gold
Bilinmeyen yada az bilinen bir şey söyleyim size.

80/84 yılları arasında PKK'dan 300 kişilik bir militan grubu lübnan bekaa vadisinde filistinlilerden eğitim almıştır.

Fıkra bu kadar.

Elin arapları için birbirinize girmeyin kendi topraklarınıza bakın. Kendi iç işlerinizle ilgilenin siyaseti önce içerde yapın sonrasını sular durulunca düşünürsünüz.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Beyler Konu Hamas Terör örgütü mü diye başladı
"Sen arap sevicisin -sen İsraili savunuyorsun"
Olayına döndü.

İsrailin büyük ortadoğu projesi olduğu aşikar ama Söz konusu Sivil katliamı olunca İsrail daha ön planda oluyor.
Bu ön planda olması Haması masum yapmaz.Benim Gördüğüm videolara Hamasın Sivillere Açık ara hedef aldığını göstermektedir.
Bazı Kaynaklar:
https://videocdn.yenicaggazetesi.co...ldirisinda-sok-eden-goruntuler-cikti-rlmf.mp4
Bu saldırıyı Hamas yapmadı diyenlerde olucaktır.
Ben Mossadın böyle bir saldırının haberi olduğundan kanatindeyim.Belli bir kaynak sunamam buna karşı kendim fikrim ( tahminim) de diyebilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle

Ülkeyi kurtaracak adamlar gider karakol basar veya silahlı birimlere saldırı düzenler.
Bir arkadaş 1800 gibi rakam verdi helikopter olayını anlattı forumda.
1800 Gibi deli rakamı önceden hamas öldürdü diye lansman ettiler.(Özellikle twitter da )Çok zor ihtimal bir grup silahlarıyla bir katlam yapıp 1800 gibi deli bir rakamın olması imkansız.
Wikipedia gibi sitelerde gene 250-350 gibi rakamlar girilmiş zaten.
Doğruları Söylediğin İçin Teşşekürler Ama Bu Cahiller Bunuda Reddedecektir Boşuna Uğraşma

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

80/84 yılları arasında PKK'dan 300 kişilik bir militan grubu lübnan bekaa vadisinde filistinlilerden eğitim almıştır.

Fıkra bu kadar.

Elin arapları için birbirinize girmeyin kendi topraklarınıza bakın. Kendi iç işlerinizle ilgilenin siyaseti önce içerde yapın sonrasını sular durulunca düşünürsünüz.
1722601271448.png

İnanmayanlar olucaktır bunu buraya bırakıyorum kaynak wikipedia.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu

Fıkra bu kadar.

Bundan 20-30 yıl sonra da geri dönüp size bakacaklar ve diyecekler ki "Türkler böyle bir soykırıma karşı durmadı". Neyse ki o zaman orada "Bunlar bizden değildi" diyebileceğiz. Aynı durum

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Bundan 20-30 yıl sonra da geri dönüp size bakacaklar ve diyecekler ki "Türkler böyle bir soykırıma karşı durmadı". Neyse ki o zaman orada "Bunlar bizden değildi" diyebileceğiz. Aynı durum
Tarih 50 Yıl Önce Filistinliler Ve Arapların Türkleri Arkalarından Vurduğunu Yazacak Ama Ona Rağmen Türklerin Arapların Arkasında Durduğu Yazacak :D

Starlex

80+ Silver
Amaç birilerine laf atmak onları rezil etmek değil.
Ben doğru dürüst kaynaklarımı attım Adam akıllı cürüten bile varsa ne mutlu ona.
Ne israilin tarafını tutuyorum ne Hamasın.
Olay zateb taraf tutmak değil benim düşmanımın düşmanî dostumdur mantığı anlayan için..

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,642
Üyeler
154,972
Son üye
Lucke
Top Bottom