Neler Yeni

Rtx 2060 ne kadar iader eder

Tolgaavc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tolga
Yaklaşık 1 ay önce rtx 2060 ryzen 5500 lü sistem aldım incehesaptan bu sistem beni ne kadar idare eder yeni cıkan oyunları oynatır mı veya ne kadar daha tatmin edici ayarlarda yeni çıkan oyunları oynarım bi bilgi verebilir misiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Valla bende 2060 var şimdiye kadar oynadığım her oyunu ultrada oynadım. Bu oyunların içinde Ac Valhalla, Detroit Become Human gibi yüksek sistem gereksinimi olan oyunlar var. Tabi önümüzdeki bir iki yıl içinde high ayarlarda 50 60 arası max alabileceğin oyunlar çıkacaktır. Gta 6 mesela sanmıyorum ultrada 60 70 fps oynayabilelim. Bende işlemci olarak 3500x var bu arada. Ama Valhallayı 50 60 fps arası oynayabildim. Uzun süre idare etmesi lazım.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Hocam ultrada oynamak istiyorum diyorsan maks 1 yıl daha idare eder şimdiden çoğu oyunda 60 altına düşüyor bende de 2060 6gb var ben fps oyuncusu oldugum için beni her türlü götürüyor

Tolgaavc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bende 2060 var şimdiye kadar oynadığım her oyunu ultrada oynadım. Bu oyunların içinde Ac Valhalla, Detroit Become Human gibi yüksek sistem gereksinimi olan oyunlar var. Tabi önümüzdeki bir iki yıl içinde high ayarlarda 50 60 arası max alabileceğin oyunlar çıkacaktır. Gta 6 mesela sanmıyorum ultrada 60 70 fps oynayabilelim. Bende işlemci olarak 3500x var bu arada. Ama Valhallayı 50 60 fps arası oynayabildim. Uzun süre idare etmesi lazım.
Evet youtubede 2060 bütün oyunları ultrada oyntıyor fakat dün a plague tale requiem oyunundaki fps değerlerini izledim low ayarda bile 40 50 fps alıyodu max o yüzden bende bi tedirgin oldum acaba yeni cıkan oyunları oynatmicak mı artık diye

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,012
İsim
MehmedVII
Yaklaşık 1 ay önce rtx 2060 ryzen 5500 lü sistem aldım incehesaptan bu sistem beni ne kadar idare eder yeni cıkan oyunları oynatır mı veya ne kadar daha tatmin edici ayarlarda yeni çıkan oyunları oynarım bi bilgi verebilir misiniz
2 ilerisi için ultrada 50-60 verir sonrası için ise ya ayar düşürürsen ya da DLSS, FSR gibi teknolojileri Balanced veya Performance gibi ayarlarda kullanırsın. 1080p Low'da kadar rahat 4 vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet youtubede 2060 bütün oyunları ultrada oyntıyor fakat dün a plague tale requiem oyunundaki fps değerlerini izledim low ayarda bile 40 50 fps alıyodu max o yüzden bende bi tedirgin oldum acaba yeni cıkan oyunları oynatmicak mı artık diye
Yeni çıkan oyunlarda optimizasyon genelde sıkıntılı oluyor. 1-2 hafta sonraki değerler daha normal olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi kanala baktıpın da önemli çoğu kanalda 1080p med +dlss 80-70 fps

Son düzenleme:

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
O oyun bi acayipti ya ben de izledim, yine de her oyun için geçerli değil bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom