Neler Yeni

RTX 2060S Ryzen 5 3500x Fps sorunu

guhaze

80+
oyun sırasında işlemci kullanımı %100 mü oluyor ? nereden anladınız darboğaz olduğunu? ekran kartı %100 kullanımda değil diye illa işlemci yetersiz kalıyor diyemeyiz. Oyun sırasında işlemci kullanımına bakar mısınız? illa işlemci alacağım derseniz de 3600 yeter diye düşünüyorum. 3600X almak mantıksız olur. Daha iyi işlemci olsun derseniz de 5600X alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
egemen aslan
5600 x almayı düşünüyorum almışken 3-5 fazla veriyim uzun süre götürsün düşüncesi içerisindeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun sırasında işlemci kullanımı %100 mü oluyor ? nereden anladınız darboğaz olduğunu? ekran kartı %100 kullanımda değil diye illa işlemci yetersiz kalıyor diyemeyiz. Oyun sırasında işlemci kullanımına bakar mısınız? illa işlemci alacağım derseniz de 3600 yeter diye düşünüyorum. 3600X almak mantıksız olur. Daha iyi işlemci olsun derseniz de 5600X alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PlayStation dan geçtiğim için çok fazla bilmiyorum açtığım konuda fotoğraf eklemiştim Msi afterburner dan

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
egemen aslan
streamlabs hariç bir kayıt programı denediniz mi? geforce experience ile kayıt aldınız mı mesela?
Geforce experience da şöyle bir sıkıntı yaşıyorum ekran kaydı almaya başladığım zaman kayıt saniye atlıyor ve ya kayıt alıyor gözüküyor ama donuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,820
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom