Neler Yeni

RTX 3060 12GB vs RTX 4060 8GB?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ryzen 5 7500f işlemci ile 4060 iyi bir ikili olur mu darboğaz yaşar mıyım yoksa tam performans alır mıyım?
Darboğaz olmaz. Bütçeniz ne kadar bilmiyorum, 16 gb 4060 ti geleceğe yatırım olur ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Barkın Şentürk
Ağzı olan konuşuyor dostum formda dolaş bu aralar nvidia driverlar da sorun yaşayan çok mesela. Kaliteli psu al fsp filan, driver kurmadan önce windows driver update kapat, ekran kartına etki edecek yazılımlar kurmamaya çalış rgb programları vs hiç bir sıkıntı yaşamazsın. Benim arkadaşım da senin gibiydi şimdi 1 yıldır sorunsuz rx6700 kullanıyor (Sapphire almayın ama xfx, power color veya asus alabilirsin)
İlk başta 6700xt ekran kartı alacaktım kararlıydım forumlarda dolaştım arkadaşlarıma sordum amd kullananlar da var ikisi sorun yaşadım ama şu an yok dedi birisi 2 senedir kullanıyor hiçbir sorun yaşamamış ama emin olamadım kararsızım sıkıntı olursa pek anlamıyorum nasıl çözerim falan o yüzden nvidia daha iyi olur diye düşündüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darboğaz olmaz. Bütçeniz ne kadar bilmiyorum, 16 gb 4060 ti geleceğe yatırım olur ama
27-28 civarı bütçem var çok üstüne çıkamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,097
Üyeler
147,999
Son üye
selimceceli
Top Bottom