Neler Yeni

Öneri RTX 3060lı Laptop Alacağım Kararsız Kaldım

Draqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Mevlütoğlu
Bütçe
30000
Yeni bir laptop almak istiyorum ekran kartı 3060 olmalı mutlaka ve yaklaşık 30k bütçem var 1-2k aşabilirim. Biraz bakındım ve bu ikisini gözüme kestirdim.

Acer de i7 12.nesil var 16gb ram ve 512gb ssd.
Casper da i5 12.nesil var ama 32gb ram ve 1tb ssd var.
Ekstra olarak bu fiyat bandında 4060lı pc var bu da tercih edilebilir gibi ama çok kararsızım.

Bu üçünden hangisini almak daha mantıklı sizce. Sizin de öneriniz varsa atarsanız sevinirim.

Draqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Mevlütoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
3
Excaliburdan uzak dur falan diyenler oldu tedirgin ettiler beni ama bir sorun olur mu ilerleyen zamanlarda herhangi bir kronik arızası var mı?
Exacliburların öncekilerinde baya şikayet oluryordu ama yenilerde olur mu bilemeyiz.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
Exacliburların öncekilerinde baya şikayet oluryordu ama yenilerde olur mu bilemeyiz.
iki türdede araştırmış biri olarak söyliyeyim Excalibur genel olarak tavsiye edilmez laptop diye tutturucaksan monster, asus veya msi tavsiyemdir excaliburdan uzak dur lütfen ayrıca bu fiyattan ziyade daha ucuz ve daha yüksek performanslı bir masaüstü alabilirsin ama bu iki laptopuda gözden çıkarmalısın bence

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer
iki türdede araştırmış biri olarak söyliyeyim Excalibur genel olarak tavsiye edilmez laptop diye tutturucaksan monster, asus veya msi tavsiyemdir excaliburdan uzak dur lütfen ayrıca bu fiyattan ziyade daha ucuz ve daha yüksek performanslı bir masaüstü alabilirsin ama bu iki laptopuda gözden çıkarmalısın bence
Excaliburun önceki modellerinde şikayet var ancak g870 modeli sorunsuz. Değerlendirmelere, YouTube videolarına, veya bizzat bana sorabilirsiniz. Bi marka takıntım yok ve herhangi bir sorununda söylerdim. Turbo fan sesinin fazla olması ve Excalibur denetim yerinin bi msi afterburner olmaması sorunu dışında bir problemi yok. Bu fiyata hiçbir şekilde bulamazsın 4060lı laptop ki muadilleri 34 35k dan başlamakta. Casper ön yargıyı kırmak için bu modeli kaliteli yapıp ucuza satmakta sanırım. Herhangi bir sorunuzda özelden sorabilirsiniz bizzat testlerini yapıp size söylerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada farklı bir laptop alsam bile soğutucu alacaktım laptop ömrü için. Bunun için Zalman ns-3000 i almanızı tavsiye ederim. Fan sesinde turboya girmemesini sağlamakta ve pcyi soğuk tutmakta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu ana kadar 3 kişiye aldırabildim sorularını yanıtlayıp. Bi kazancımda yok. Şu ana kadar sorun söyleyen biri olmadı

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
Arkadaşımın casper gaming laptopu var bir tane.Cpu tam yüke ulaşınca vutututututu diye yanlamaya başlıyor masada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
928,007
Üyeler
145,087
Son üye
Mandren82