Neler Yeni

25-30k arası laptop tavsiyesi

odemirel0

80+ Bronze
Bak bir atasözü var japonların "Aldın mı kalitelisini alıcaksın ki seneye gidip tekrar almayasın" böyle bir şeydi işte ya neyse önemli değil kaliteli almaya bak çorba oldu 😂
Valla reis öyle diye diyede 100k lara kadar gider 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek slot var gözüküyor.
Reisim 30k civarı başka varmı önerdiğin çok fazla ısınma yapmayan

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Valla reis öyle diye diyede 100k lara kadar gider 😀

Reisim 30k civarı başka varmı önerdiğin çok fazla ısınma yapmayan

odemirel0

80+ Bronze

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Stokta yol diyor

Çıldırıcam bu nitro 16 yı tüketiyorlar :D.

aşağıda siteler var bak hepsine en uygunu stok olana göre, ben önerdikçe bitiyor stok :d.

Senerr

80+ Bronze

aşağıda siteler var bak hepsine en uygunu stok olana göre, ben önerdikçe bitiyor stok :d.
Bunun stoğu zaten çok değildi. Kendi şehrimde birden çok kez mağaza gezdim 1 kere gelmedi. Nitro 5 her zaman var, bu genelde ya çok büyük şehirlere gitti ya da internette satıldı sadece.

4060 güzel ama en ucuz 4060 laptop bu. Yani çok kalite bekleme. 32K'ya 4060 laptop kalmadı neredeyse bir de Trendyol büyük risk.

odemirel0

80+ Bronze

İdefix de var güvenilirmidir

Bunun stoğu zaten çok değildi. Kendi şehrimde birden çok kez mağaza gezdim 1 kere gelmedi. Nitro 5 her zaman var, bu genelde ya çok büyük şehirlere gitti ya da internette satıldı sadece.

4060 güzel ama en ucuz 4060 laptop bu. Yani çok kalite bekleme. 32K'ya 4060 laptop kalmadı neredeyse bir de Trendyol büyük risk.
Reis güncel oyunları oynayacağım sadece ısınma çok olurmu 80 -90 görürse sıkıntı

Senerr

80+ Bronze
Reis güncel oyunları oynayacağım sadece ısınma çok olurmu 80 -90 görürse sıkıntı
Casper o dereceleri her türlü görür limitsiz moddayken. Soğutması zayıf ama soğutmasının zayıf olmasından ziyade bir de İntel uşaklığı yapar gibi wat canavarı işlemci koymuşlar. 100.5W çekiyor bende R23'te yani sıcaklıktan limit yiyor wat canavarı olduğundan. Öyle bir problemi var yani. Düşük sıcaklıklar için stand veya kendin limitlemen gerekir. Oyunu 60 fpse limitlersen veya laptopun modunu limitliye alırsan ısınmaz.

Nitro serisi her türlü daha güzel ve kaliteli mesela ama 4050 alırsın.

odemirel0

80+ Bronze
Casper o dereceleri her türlü görür limitsiz moddayken. Soğutması zayıf ama soğutmasının zayıf olmasından ziyade bir de İntel uşaklığı yapar gibi wat canavarı işlemci koymuşlar. 100.5W çekiyor bende R23'te yani sıcaklıktan limit yiyor wat canavarı olduğundan. Öyle bir problemi var yani. Düşük sıcaklıklar için stand veya kendin limitlemen gerekir. Oyunu 60 fpse limitlersen veya laptopun modunu limitliye alırsan ısınmaz.

Nitro serisi her türlü daha güzel ve kaliteli mesela ama 4050 alırsın.
Reisim senin önerdiğin bi model varmı 30k ya

Top Bottom