Neler Yeni

RTX 3060ti FurMark sonucu nasıl?

Hasan344

80+ Gold
Hem sıcaklık hem fan hızı yüksek.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yan kapağı açtığımda 5-7 derece kadar düşüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an 2 adet daha egzoz fan eklemeyi düşünüyorum. Eğer hala ısınamaya devam ederse değişim isteyecektim.

Fan eklemen pek fark ettirmez.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Ben de anlam veremedim neden bu kadar ısındığına. Acaba kartta bir hata olabilir mi? termal pedler veya macunda sorun olabilir mi?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ben de anlam veremedim neden bu kadar ısındığına. Acaba kartta bir hata olabilir mi? termal pedler veya macunda sorun olabilir mi?

Bilemiyorum ama normaline göre çok ısınıyor.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Bilemiyorum ama normaline göre çok ısınıyor.
Undervolt yapmayı düşündüm ancak yaparken sıkıntı çıkarırım belki diye yapmamıştım. İtopya'yı arasam değişim yaparlar mı? Veya Asus'u.

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
:D Hocam iyi mi kötü mü sonuç, biraz ısınıyor farkındayım.

Hocam bir de sistemlerimiz benzer, sizin değerleriniz nasıl?
1 saatlik testte 62 derece

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Undervolt yapmayı düşündüm ancak yaparken sıkıntı çıkarırım belki diye yapmamıştım. İtopya'yı arasam değişim yaparlar mı? Veya Asus'u.

Değişim yaparlar mı bilemiyorum, Undervolt karta herhangi bir zarar vermez çünkü voltaj azaltıyorsunuz, tam tersi yararlı bir şey.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Değişim yaparlar mı bilemiyorum, Undervolt karta herhangi bir zarar vermez çünkü voltaj azaltıyorsunuz, tam tersi yararlı bir şey.
Undervolt ben yapamam diye çekindim hocam. Değişim konusunda ben de pek inanmıyorum ama bir soracağım.

O kadar bekle en sonunda bilgisayarı al, o da sıkınıtılı çıksın iyi mi :confused:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Undervolt ben yapamam diye çekindim hocam. Değişim konusunda ben de pek inanmıyorum ama bir soracağım.

Rehberde detaylı şekilde konulara değindim, içinizi rahat ettiricek kısımlara kadar :D. Size kalmış ne yapacağınız.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
Rehberde detaylı şekilde konulara değindim, içinizi rahat ettiricek kısımlara kadar :D. Size kalmış ne yapacağınız.
Bir bakacağım. İtopyayı da arayıp bir danışacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Yanlış Bilgilendirme
Değerler kötü değil. Ekran kartı ROG olmadıkça bu değerleri normal kabul ediyorum. Sıcak değil diyebilirim.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
@$ilent Hocam itopya'nın sitesindeki formu doldurup yolladım, pazartesi günü de arayacağım. Değişim yaparlar mı hiç emin değilim ancak bir şansımı deniyim dedim.

Top Bottom