Neler Yeni

RTX 3060ti FurMark sonucu nasıl?

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
@$ilent Hocam bir video buldum, bu şekilde yapabilir miyim? Doğru yöntem midir? Bir de bu videoda "L" tuşuna bas diyor başka videoda "M" tuşuna bas diyor, normalde hangi tuşa basılıyor hocam yanlışlık olmasın? İki videoda da aynı şeyleri uyguluyor sadece tuşu biri farklı söylemiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıcaklıklar bu şekilde düşerse hiç yollamaya uğraşmam.

Yorumlarda 85 dereceden 72 ye düştü diyen var.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
@$ilent Hocam bir video buldum, bu şekilde yapabilir miyim? Doğru yöntem midir? Bir de bu videoda "L" tuşuna bas diyor başka videoda "M" tuşuna bas diyor, normalde hangi tuşa basılıyor hocam yanlışlık olmasın? İki videoda da aynı şeyleri uyguluyor sadece tuşu biri farklı söylemiş.

Sıcaklıklar bu şekilde düşerse hiç yollamaya uğraşmam.

Yorumlarda 85 dereceden 72 ye düştü diyen var.

Bunun yaptığı yanlış. Ben rehberde böyle şeyler yapılmasın diye doğru şekilde yapımını aktardım. İşlem biraz zaman alabilir ama sorunsuz olması için. Videoda arkadaş offset değer verir gibi yapmış ve kartın boştaki değeri ilede oynuyor bu yüzden önermiyorum bunu. Sonra oyunda sorun yaşamayıp google da gezerken mavi - yeşil - gri ne kadar ekran varsa tecrübe edersin :D.

eggmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Egemen Parlak
bi bakayım sizin rehbere iyice.
Bunun yaptığı yanlış. Ben rehberde böyle şeyler yapılmasın diye doğru şekilde yapımını aktardım. İşlem biraz zaman alabilir ama sorunsuz olması için. Videoda arkadaş offset değer verir gibi yapmış ve kartın boştaki değeri ilede oynuyor bu yüzden önermiyorum bunu. Sonra oyunda sorun yaşamayıp google da gezerken mavi - yeşil - gri ne kadar ekran varsa tecrübe edersin :D.

Hocam sizin rehber uğraştırıcıymış ya baya.

Ben nasıl yapacam bunu.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bi bakayım sizin rehbere iyice.

Hocam sizin rehber uğraştırıcıymış ya baya.

Ben nasıl yapacam bunu.

Sağlıklı bir sonuç istiyorsan öyle :D. Takıldığın yerde sorarsın yine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Moderatör bana yanlış bilgi verdiğimi iddia ederek uyarı puan vermiş. Neye göre yanlış?

Top Bottom