Neler Yeni

RTX 3070 140W FPS düşmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
bu arada laptop soğutucuya sahip değilim sadece kendi soğutmasını desteklemek, açıyı ayarlamak ve ekran yüksekliğini ayarlamak için bu ürünü aldım aktif kullanıyorum tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper laptop mu alınır abicim aklınızı peynir ekmekle mi yediniz
G911 kasayı kullanma deneyiminiz oldu mu?

Seluze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz Çakır
Instagram
denizckr12
Steam
Seluze
Casper laptop mu alınır abicim aklınızı peynir ekmekle mi yediniz
Ne alakası var kardeşim en kral oyunları 2.5kda oynuyoruz bendeki yazılımsam problem olduğunu burada öğrenmiş oldum. FH5 ekstrem ayarlarda dlss kapalı 2.5K çözünürlükte 95 fps alsana göreyim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
ciddimisin ya benim işlemci 90dan aşağı düşmüyor :D acada termal macun yokmu bende
bu arada laptop soğutucu önermiyorum özellikle zaten gaming laptop olup 7k devirde fanları dönebildiği için hava akışını kesmemek ve desteklemek yeterli ayrıca fazla sese gerek yok

Seluze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz Çakır
Instagram
denizckr12
Steam
Seluze
bu arada laptop soğutucuya sahip değilim sadece kendi soğutmasını desteklemek, açıyı ayarlamak ve ekran yüksekliğini ayarlamak için bu ürünü aldım aktif kullanıyorum tavsiye ederim.

G911 kasayı kullanma deneyiminiz oldu mu?
Bende var https://www.cimri.com/sogutucular/e...i-stand-notebook-sogutucu-fiyatlari,192622820 bunu kullanıyorum. Benim termal macunlar ve fanlar büyük ihtimal çok kirlendi hiç acmadım içini zaten acılmıyor kırılır diye korktum açmadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
büyük ihtimal kendi kendini soğutamıyor bence bir servise götürün temizlettirin fakat dikkat başka cihazla karışma yada zarar görme gibi durumlar olmaması için fiziksel olarak gidin kargoyla vs göndermeyin

Seluze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz Çakır
Instagram
denizckr12
Steam
Seluze
büyük ihtimal kendi kendini soğutamıyor bence bir servise götürün temizlettirin fakat dikkat başka cihazla karışma yada zarar görme gibi durumlar olmaması için fiziksel olarak gidin kargoyla vs göndermeyin
zaten ben ana servise çok yakınım ümraniyede 20 dklik mesafede kendim götüreceğim 1 saat içinde yapıyorlarmış. Belki 16 gb ram alırım tek kanal ramda sıkıntılar yapıyor diye duydum

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
ben temmuz 14 te aldım bu arada büyük ihtimal sıcaklık farkının sebebi bu
kesinlikle çift kanalda fps farkı gözle görülür olur, almanız sizin yararınıza.

Sizden ricam gittiğinizde bu ramlerin uyumlu olup olmadığını sorabilir misiniz? 1.35v çalışma gerilimi olduğu için emin olamıyorum cihazdaki ramler 1.2v üzerinde çalışıyor
edit: ramleri bende gelecekte
almayı planlıyorum ondan 🤣

Seluze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz Çakır
Instagram
denizckr12
Steam
Seluze
Tabii sorarım

ben temmuz 14 te aldım bu arada büyük ihtimal sıcaklık farkının sebebi bu
kesinlikle çift kanalda fps farkı gözle görülür olur, almanız sizin yararınıza.

Sizden ricam gittiğinizde bu ramlerin uyumlu olup olmadığını sorabilir misiniz? 1.35v çalışma gerilimi olduğu için emin olamıyorum cihazdaki ramler 1.2v üzerinde çalışıyor
edit: ramleri bende gelecekte
almayı planlıyorum ondan 🤣
Acaba termal macunu kendim götürsem onu sürseler nasıl olur ya kaliteli bir macun daha iyi olur gibi

Tabii sorarım

Acaba termal macunu kendim götürsem onu sürseler nasıl olur ya kaliteli bir macun daha iyi olur gibi
bide ne kadara aldınız siz cihazı

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
ben 28k baz fiyattan aldım 2 karta çektim birinde vadeyle 12 ay 2.3k farkla diğeri banka kartıydı ona vade farksız 6 ay yaptırdım totalde 31k ya yakın ödedim

Tabii sorarım

bide ne kadara aldınız siz cihazı
macunu sizin götürmeniz daha iyi olur eğer ısı iletim katsayısı daha yüksek bir macun götürürseniz ki büyük ihtimal satın alacağınız çoğu stok macundan daha yüksek ısı iletim katsayısına sahiptir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Top Bottom