Neler Yeni

RTX 3070 - R7 3700X'e Everest Rampage ETX-750-1 Yeter Mi?

helpyardımplz

80+ Silver
zaten everest iyi değil. ama bu modeli en başarılı ürünü. (PSU anlamında değil genel olarak). Cidden cahil bir şekilde markayı görünce herkesin C4 diye atlaması canımı sıktı
Yine söylüyorum galiba anlamakta zorluk çekiyorsun ben ''c4'' diye bir ithamda bulunmadım. Bu arada isterse serisinin isterse bilmem neyinin en başarılı ürünü olsun sırf 80+ ve 700w verebiliyor diye hiçbir koruması olmamasına rağmen hala bunu önermeye, iyi göstermeye çalışıyorsun. :D

T.P.G.

80+ Titanium
Yine söylüyorum galiba anlamakta zorluk çekiyorsun ben ''c4'' diye bir ithamda bulunmadım. Bu arada isterse serisinin isterse bilmem neyinin en başarılı ürünü olsun sırf 80+ ve 700w verebiliyor diye hiçbir koruması olmamasına rağmen hala bunu önermeye, iyi göstermeye çalışıyorsun. :D
Zaten senin için değil genel olarak dedim ben C4 diye atlamalarını.

Ben bunu önermedim önceki mesajımı oku. Ve sırf 80+ diye değil bu PSU nun iç aksamı hakkında önce bilgilen sonra gel.

helpyardımplz

80+ Silver
Zaten senin için değil genel olarak dedim ben C4 diye atlamalarını.

Ben bunu önermedim önceki mesajımı oku. Ve sırf 80+ diye değil bu PSU nun iç aksamı hakkında önce bilgilen sonra gel.
Gülme tuttu. :D iç aksamı kötü ki hiçbir koruması yok psu nun :D hala iç aksamından bahsediyorsun :D

Edit mesajımı bir daha alıntılamazsan sevinirim,seninle Tartışmayacağım.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Başlığı görünce korktum. Öyle bir şey yapma.

T.P.G.

80+ Titanium
Gülme tuttu. :D iç aksamı kötü ki hiçbir koruması yok PSU nun :D hala iç aksamından bahsediyorsun :D
Ben kimseye bunu önermedim hala saçmalıyorsun iç aksamı aman aman iyi değil ama abarttığın kadar kötü değil. Zaten bunu öneren yok Performance GD alınmalı dedim ama bu PSU yu l-kötülemek cidden cahilliktir yapma bunu.

Strachy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alp Eren
Buyur hocam buradan bakıp karar verebilirsin alacağın modele. Markaya göre önermemek lazım yoksa gider turuncu etiketli corsair vs serisi alırsın o da elinde patlar. Bu arada o ETX model PSU Tier B sınıfında geçiyor ufak sorunlu PSU olarak. Tier B de olupta koruması olmayan bir PSU olabileceğini sanmıyorum. Rampage RMP serisi bi PSU'nun kutu açılımında kutunun arkasında kısa devre, yüksek voltaj ve düşük voltaj koruması yazıyordu. Yine de güvenmem ben. Rampage'in bizzat kendisine sorduğumda PSU'larınızda koruma var mı diye, geçiştirip cevap vermekten kaçınmışlardı.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
PSU'yu yapan Sirtec markası ve High Power Sirtec'in kendi markası yani durum tam tersi.
Hm, evet, incelemesine baktım, Performance GD'nin iyi bir ürün olduğunu biliyordum ancak bu kadar yüksek beklentim yoktu. :)

Top Bottom