Neler Yeni

Rtx 3070 vs 4060 laptop

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
lenovodan devam edecegim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternette tam benim alacagım Lenovo'yla ilgili test videoları bulamadım işlemcisi farklı olan bu cihaz var ürün kodu aynı arasında performans farkı çok olur mu oyun testleri olarak bu oynatma listesini baz alabilir miyim?
Ben de sizin yerinizde olsam lenovo’yu seçerdim çünkü n11’den alıp sıkıntı yaşama riski olacağına gaming gen tr den almak çok daha mantıklı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
lenovodan devam edecegim gibi
Nitro dan devam etmeniz daha iyi olur victus kalitesiz model öyle R23 testleriyle bakarsanız olmaz victusun puanını düşük hesaplıyacaksınız 18.500 değil 16.500 alıyor victus tv her zamanki gibi yalan dolan ile 20 bin puan göstermişti.

lenovonun anakartı 14.nesilde sorun yaratıyor 13.nesil de problem var mı bilemem.

size attığım nitro 5 i7 12700h ile 17 bin puan şansınıza sağlam cihaz denk gelir ise 18 bin puana kadar uzanabilir.

Ekler

• resim_2024-06-14_192050358.png
    resim_2024-06-14_192050358.png
    72 KB · Hit: 13

Yusuf1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
Nitro dan devam etmeniz daha iyi olur victus kalitesiz model öyle R23 testleriyle bakarsanız olmaz victusun puanını düşük hesaplıyacaksınız 18.500 değil 16.500 alıyor victus tv her zamanki gibi yalan dolan ile 20 bin puan göstermişti.

lenovonun anakartı 14.nesilde sorun yaratıyor 13.nesil de problem var mı bilemem.

size attığım nitro 5 i7 12700h ile 17 bin puan şansınıza sağlam cihaz denk gelir ise 18 bin puana kadar uzanabilir.
bana lenovo daha mantıklı gibi geldi ya internetten biraz araştırdım oyun performansında sorun yaşamam gibi birde iş içinde kullanacagım bugun kurumsallarda dell ve lenovo genellikle kullanılıyor diye biliyorum apple hariç sadece bir şey daha sormak istiyorum
oyun performansında şunu baz alabilirmiyim benim alacagım lenovoyla ilgili tam bir test videosu bulamadım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bana lenovo daha mantıklı gibi geldi ya internetten biraz araştırdım oyun performansında sorun yaşamam gibi birde iş içinde kullanacagım bugun kurumsallarda dell ve lenovo genellikle kullanılıyor diye biliyorum apple hariç sadece bir şey daha sormak istiyorum
oyun performansında şunu baz alabilirmiyim benim alacagım lenovoyla ilgili tam bir test videosu bulamadım
oyun testi ile kalitesini ayırt edemezsiniz ve işlemci güçsüz.

Yusuf1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
ne tavsiye edersiniz peki bu lenovo alınmaz mı yani çünkü word karta 6 taksit imkanım var genel olarak ödeme seçenegi kolay bir laptop bakıyorum yazılım vs ile ugraşacagım ayrıca last of us 1,rdr2 gibi güncel oyunlar oynayacagım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
ne tavsiye edersiniz peki bu lenovo alınmaz mı yani çünkü word karta 6 taksit imkanım var genel olarak ödeme seçenegi kolay bir laptop bakıyorum yazılım vs ile ugraşacagım ayrıca last of us 1,rdr2 gibi güncel oyunlar oynayacagım
yazılımsal problem istemiyorsanız ya lenovo ya acer çünkü HP nin yazılımları bazı uygulamalar ile çakışabiliyor.

dell g serisine hiç yanaşmayın yazılımsal problem istemiyorsanız.

Yusuf1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf

yazılımsal problem istemiyorsanız ya lenovo ya acer çünkü HP nin yazılımları bazı uygulamalar ile çakışabiliyor.

dell g serisine hiç yanaşmayın yazılımsal problem istemiyorsanız.
o tarz problemler istemem oyun tarafındada üzmesin yeter benim için lenovoda işimi görüyor gibi https://www.laptop.com.tr/urun/4401...hd-freedos-gaming-laptop/?ref=akakce&v=1.16.5

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Ruffian

80+ Silver
Dahası