Neler Yeni

RTX 3090 dan RX 7900 XTX e geçilir mi ?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yunus Şahin
Hocam kartta ben daha hiç dlsa açmadım dlss lik hiçbir zaman birsey olmadı bence daha düşük seviyeli kartlar için geçerli o ben hep tepe model kullandığım için yazılımsal fps işlerine girmedim ayriyeten kartta cw vardı yüke girdimi kulağımı rahatsız ediyordu birde çok watt çeken bir kart olduğu için dedim garanti bitti 3 yıldır kullanıyoruz başımıza iş almadan elden çıkarıyim dedim.Simdi 4080 almayı düşünüyordum ilk onlar min 35 den başlıyor 2.elleri +benim dlsa fg mis yok cuda cekirdigimis onlarla hiç işim olmadı şuana kadar ben hep nvidia kullandım hepde oyun amaçlı topladim birtek solidworks ve basic düzey autocad kullanıyorum okadar ayriyeten bir merak ettim amd hiç kullanmadım amd nasıl acaba diye bir tecrübe etmek istiyorum işlemcimde amd çünkü bide ekran kartını test edeyim bakayım.

Nasıl ilk deneyimlerin AMD kartta?

Cüneytt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Nasıl ilk deneyimlerin AMD kartta?
Valla şuan 3090 dan buna geçince direk gözüme batanı söyleyeyim çok sessiz ve ısınmıyor resmen 450w çektiği oldu kartın ce 59 derecedeydi ben satmadan önce rtx 3090 la bazı oyunları testleri yapmıştım bunla yaptım şimdi birde %50 bir artış oldu benim oynadığım oyunlarda

Top Bottom