Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 3090 ve ryzen 5 7600X li sistemim iyi mi ve sisteme uygun kasa önerisi

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Halit Efe Kaplan
Dostum yine de 25k dan başlıyor fiyatlar birde böyle dalga geçer bir şekilde yazmana gerek yok yanlış bilgim varsa öğreniriz fikirlere açık bir insanım teşekkür ederim bilgilendirdiğin için yine de
dalga geçer gibi yazdım çünkü ufak bır arastırmada bıle benım dedıgım kartlar cıkıyor demekkı ufak bır arastırma bıle yapmıyorsunuz ama yınede abarttım kb ve rica ederim

ghostmamy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed
Aklımda bulunduracağım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

dalga geçer gibi yazdım çünkü ufak bır arastırmada bıle benım dedıgım kartlar cıkıyor demekkı ufak bır arastırma bıle yapmıyorsunuz ama yınede abarttım kb ve rica ederim
Dediğim gibi araştırdım ve asus rog olmamasından çok fiyat farkına değinmek istedim yorumumda aslında, sadece parantez içerisinde asus kadar kaliteli olmadığını belirttim anlayışın için teşekkür ederim sonraki sefer daha açıklayıcı olmaya çalışırım yanlış anlaşılma olmaması adına

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
kilan embappe

ghostmamy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed
Bu sıvı soğutucu nasıl peki ?

MSI MAG CORELIQUID C360 360 MM ARGB​

Veya bu

Arctic LIQUID FREEZER II 360 İşlemci Sıvı Soğutucu​

Evet cidden güzel duruyor 360mm sıvı soğutucu sığar mı acaba 360mm almayı düşünüyorum çünkü

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
kilan embappe
Veya bu

Arctic LIQUID FREEZER II 360 İşlemci Sıvı Soğutucu​

Evet cidden güzel duruyor 360mm sıvı soğutucu sığar mı acaba 360mm almayı düşünüyorum çünkü
Önerdiğim kasaya sığar.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
can
Beyaz sistem yap seviyorsan, lianli dynamic o11 evo white,galahad 360 white, lianli sl 120 beyaz fan 6 adet, corsair dominatör white ramler den falan alırsın birde beyaz kablo seti gecen sene bu şekilde bir sistemimi sattım gayet sade ve şık duruyordu.

Top Bottom