Neler Yeni

Rtx 4050 gta 6 çıktığında Oynatırmı ?

Kerem53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kerem
4050 Gta 6 yı çıktığı zaman sıkıntısız Oynatırmı sizce ?

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Oynatır bence. 1080p orta ayarda gideri var. Frame generation ve dlls ile daha rahat oynatır . Optimize de iyi olur rockstarın

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Dwayne Rolly
öyle böyle oynarsın kasıp drop yiyebilir vram tükenebilir belli olmaz rockstar bu düzgün calısan oyunu yok

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
öyle böyle oynarsın kasıp drop yiyebilir vram tükenebilir belli olmaz rockstar bu düzgün calısan oyunu yok
GTA 4 hariç optimizasyon sorunları yok diye biliyorum hocam. RDR2, GTA5 gibi son çıkan büyük yapımların optimizasyonu gayet iyi

erturk.gg

80+ Bronze
GTA 4 hariç optimizasyon sorunları yok diye biliyorum hocam. RDR2, GTA5 gibi son çıkan büyük yapımların optimizasyonu gayet iyi
Bence GTA5 optimizasyon olarak orta denebilir. İyi kesinlikle değil.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Bence GTA5 optimizasyon olarak orta denebilir. İyi kesinlikle değil.
Pc'ye çıktığı zamanki durumunu tam net hatırlamıyorum ama drop vs yediğimi ve ya fps düşüklüğü yaşadığımı hatırlamıyorum. Ama dediğiniz gibi iyi olmasada orta düzeylerdedir. Kötü olmadığı kesin tabii.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Dwayne Rolly
hepsinde var bi oynamadıgım bully var ama geri kalan bütün gtalarda bu sorun var gta sa da da var gta 5 te de var rockstar yapamıyor hep gpu kullanımları düşük oluyor aç bak görürsün ztn

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
hepsinde var bi oynamadıgım bully var ama geri kalan bütün gtalarda bu sorun var gta sa da da var gta 5 te de var rockstar yapamıyor hep gpu kullanımları düşük oluyor aç bak görürsün ztn
Kanka oynadım hiç öyle bir şey yaşamadım ben. Optimizasyon konusunda Rockstar sorun çıkaran bir firma olması gta4 hariç. Oyunlar gayet güzel portlanarak PC'ye çıktı her zaman.

Top Bottom