Neler Yeni

RTX 4070 vs RX 7800XT

Meosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gece Canbaz

Genelde online oyunlar oynadığımdan "Acaba DLSS 3.0 çok işime yarayacak mı?" düşüncesi içerisindeyim. Oynadığım oyunlarda ne FSR ne de DLSS seçeneği yok, hikayeli oyunları da oynamıyorum. Fakat GTA VI diye bir gelecek var ve hem FSR hem de DLSS desteği olacak. Yeni çıkacak olan avatar oynuna çok da fena olmayan FSR 3.0 geliştirmesi yaptı AMD ve hala daha da iyileştirmek için üzerinde çalışıyor. Fakat AMD'nin yıllardır süregelen bir yazılım sıkıntısı var. Kısacası kafam karmakarışık, help.

Maethril_

80+ Bronze
7800xt bence daha mantıklı.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
tabii ki 7800xt hem daha ucuz hemde daha performanslı

Uur01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
UĞUR

Genelde online oyunlar oynadığımdan "Acaba DLSS 3.0 çok işime yarayacak mı?" düşüncesi içerisindeyim. Oynadığım oyunlarda ne FSR ne de DLSS seçeneği yok, hikayeli oyunları da oynamıyorum. Fakat GTA VI diye bir gelecek var ve hem FSR hem de DLSS desteği olacak. Yeni çıkacak olan avatar oynuna çok da fena olmayan FSR 3.0 geliştirmesi yaptı AMD ve hala daha da iyileştirmek için üzerinde çalışıyor. Fakat AMD'nin yıllardır süregelen bir yazılım sıkıntısı var. Kısacası kafam karmakarışık, help.
Yaklaşık 1 ay önce bende aynı soru ile yola çıktım 4060ti ile rx7700xt arasında kalmıştım seçimimi kas gücünde daha iyi olan 7700xt den yana kullandım gayet memnunum, zaten alacağın kart güçlü olacak dlss ve fsr neden kullanasın ki? Hikayeli oyun oynamama rağmen bu tercihi yaptım ilk defa amd ekosistemine geçtim şuan hiç sorun yaşamadım ( bir önceki kartım rtx2060 )

Meosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gece Canbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 5 senedir RX580(allahin belasi) kullandigim icin surekli gelen yazilimsal sikintilardan biktim bu yuzden nvidia dusunuyordum uzun bir suredir ama 7800xt son zamanlarda mantikli gelmeye basladi

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Celal Smyrna
ayni fiyata 7800xt sistem çıkmış sonunda. 7800xt dostum.

Top Bottom