Neler Yeni

RTX 4080 Aradaki Fiyat Farkına Değer Mi ?

milenix

80+ Gold
Bilmediğim için soruyorum neden GameRock daha iyi peki. Yani benim bildiğim kadarıyla tuf biraz daha büyük bir model ve ön plakası metal
Bileşen kalitesi olarak zaten ikiside üst seviye soğutma olarak Gamerock daha iyi. Rog Strix ile Tuf arasında, Suprim X dengi denebilir.

caner62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Caner
Verecek paran varsa 30k da 3k 1 sene daha garanti için verilir. Bayağı değişim oluyor garantiden. Bozulması çok düşük ihtimal ama olabilir. Yarın öbür gün satmak istesen 2si arasında fark olmaz ama garantisi etkili olur. Gamerock tuftan iyidir. Bütçe yoksa düşünmeden bir palit alabilirsin.
Peki GameRock tuftan ne yönden iyi onu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bileşen kalitesi olarak zaten ikiside üst seviye soğutma olarak Gamerock daha iyi. Rog Strix ile Tuf arasında, Suprim X dengi denebilir.
Soğutma olarak Tuf modelinde bulunan Ön plakanın metal olması etkili değil mi ben aslında bu yüzden tuf modelini istiyordum ön plakanın metal olması

milenix

80+ Gold
Soğutma olarak Tuf modelinde bulunan Ön plakanın metal olması etkili değil mi ben aslında bu yüzden tuf modelini istiyordum ön plakanın metal olması
Ön plaka konusunda bir bilgim yok ama önemli olacağını zannetmiyorum. Burda bir çok etken var. En önemlisi soğutma bloğu. Ama bunları çok düşünmene gerek yok. İnternetten karşılaştırmalarına bulabilirsin. Bariz bir şekilde Gamerock daha iyi. Tuf'ın rakibi GamingPro.

caner62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Caner
Ön plaka konusunda bir bilgim yok ama önemli olacağını zannetmiyorum. Burda bir çok etken var. En önemlisi soğutma bloğu. Ama bunları çok düşünmene gerek yok. İnternetten karşılaştırmalarına bulabilirsin. Bariz bir şekilde Gamerock daha iyi. Tuf'ın rakibi GamingPro.
Çok teşekkür ederim GameRock tercih edeceğim. Peki dikey takmam için kartı hangi parçaya ihtiyacım var çok pahalı bir şey mi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aradaki 3 bin TL ile diğer parçalarda daha üst seviye seçerdim ben olsam

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya aslında Kürşat kardeşim. 3 bin TL düşük olması benim için daha iyi çünkü çok kredi çekmem gerekicek ti en azından ona gerek kalmayacak
He o zaman hiç gerek yok uygun fiyatlı olanı al geç diğerleri biraz fantazi bütçesine göz kırpıyor

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Arkadaşlar uzun zamandır araştırma içerisindeyim. İki ürün arasında ikilem de kaldım Asus tuf 3 yıl Garantisi var daha çok piyasa malı Palit GameRock modelinin 2 yıl ama arada 5k fiyat farkı var ama tabi Asus kampanyasın da 2 bin TL geri ödeme yapıyor aradaki fark 3 bin TL düşüyor. O aradaki farka değer mi ?
Tamamen marka farkı 3 sene garanti varsa onu tercih et.

milenix

80+ Gold
Çok teşekkür ederim GameRock tercih edeceğim. Peki dikey takmam için kartı hangi parçaya ihtiyacım var çok pahalı bir şey mi
Riser kablo gerek. Bide kasanızın dikey ekran kartını desteklemesi lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen marka farkı 3 sene garanti varsa onu tercih et.
1 sene için 3k fazla verip daha kötü ürün almaya gerek yok.

caner62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Caner
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172