Neler Yeni

Rtx 4090 ile amd yada intel şuan hangisi iyise laptop önerisi

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
Bütçe
150000
Merhabalar leptopumu ısınmadan dolayı ve fps drop sıkıntıları olduğun için değişmeyi düşünüyorum ne öneriyorsunuz amd işlemci mi intel mi emin değilim ama minimum rtx 4090 ekran kartlı almayı düşünüyorum

Oyun için alacaksınız anladığım amd in mobil tarafta x3d işlemcileri çıkmıştı geçenlerde onlara bakabilirsiniz birde işlemci ve ekran kartı için watt değerlerini de gözden kaçırmayın

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun için alacaksınız anladığım amd in mobil tarafta x3d işlemcileri çıkmıştı geçenlerde onlara bakabilirsiniz birde işlemci ve ekran kartı için watt değerlerini de gözden kaçırmayın
bu konuda bi fikrim yok yardımcı olabilirmisin link paylaşabilirmisiniz intel kullanıyorum ama inteli seviyordum sonrasında farkettim ki güzel değilmiş yorumları okuyunca

Bakındım Bi ancak bahsettiğim ürün 220k bandından başlıyormuş ve yorumların sebebi de muhtemelen son yaşanan sıkıntıları ancak 0 ürünlerde yeni bios güncellemeleri ile sıkıntının önüne geçiliyor orası çokta dert etmeyin

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
Bakındım Bi ancak bahsettiğim ürün 220k bandından başlıyormuş ve yorumların sebebi de muhtemelen son yaşanan sıkıntıları ancak 0 ürünlerde yeni bios güncellemeleri ile sıkıntının önüne geçiliyor orası çokta dert etmeyin
senin önerin hangisi acaba intel mi amd mi bilmiyorum ekran kartı amd leptop da çok ısınyordu 10 sene lenovo kullandım şimdi asus rog strix scar 17 g731gw geçtim ama bu da iyi değil ok adar rtx 2070 i9 9880h kurtarmıyor neden anlamadım

senin önerin hangisi acaba intel mi amd mi bilmiyorum ekran kartı amd leptop da çok ısınyordu 10 sene lenovo kullandım şimdi asus rog strix scar 17 g731gw geçtim ama bu da iyi değil ok adar rtx 2070 i9 9880h kurtarmıyor neden anlamadım
Şahsen işlemci olarak amd tercih ederim ancak bu fiyat bandında laptopları pek araştırmadım ve dediğim bileşenin olduğu laptop da msi Titan serisi 200k üzeri verebileceğim bir öneri yok malesef
Ve ürününüz biraz eskidiği için size öyle geliyordur o kadar da kötü durmuyor donanımlar

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
Şahsen işlemci olarak amd tercih ederim ancak bu fiyat bandında laptopları pek araştırmadım ve dediğim bileşenin olduğu laptop da msi Titan serisi 200k üzeri verebileceğim bir öneri yok malesef
Ve ürününüz biraz eskidiği için size öyle geliyordur o kadar da kötü durmuyor donanımlar
donanımlar cidden iyi duruyor 4 sene önce almıştım pc yi atabilirim ama performans alamıyorum herşeyi yaptım aklına gelebileceğin herşeyi fps drop yiyorum fpslerim çok iyi artmıyor valorantda saçma sapan fps sonra mux olsun diye gittim monitör aldım bi tek league of legends de arttı anlamıyorum çıldırdım 2 senedir zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,485
Üyeler
154,414
Son üye
Flowzzy
Top Bottom