Neler Yeni

RTX Açınca Ekran Kartı Zarar Görür mü?

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
bence hayır olmaz ama ekran kartın yük altında olduğundan ısınabilir

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Sıcaklık değerleri normalsw hiç sorun olmaz

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar rtx 2060 ekran kartım var minecraft rtx on yapınca çok üstün grafikler oluşuyor bu rtx Aktifleşince ekran kartı zarar görür mü yıpranma olur mu?
Zarar görseydi RTX kartlar olmazdı diye düşünüyorum. En fazla ısınır, ondanda pek bir şey olacağını zannetmiyorum. (Çok fazla ısınmaz yani. Net değer bilmiyorum ama zarar vermez.)

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Emrullah Baykan
Bu kullandığınız mimariye özel bir görsel hesaplamadır .Herhangi bir şekilde ekran kartınıza zarar vermez.Grafiklerini düşük ayarlardan yüksek ayarlara çektiğinde ekran kartına ne oluyorsa aynısı oluyor.Biraz daha yük altına giriyor.Sen bunu hissedemezsin bile.FPS Değerlerinde değişiklik yaşanır.Tabikide GPU'nu sonuna kadar kullanacaksın bunda korkulacak hiçbir şey yok.Mining yapmıyorsun.Oyun oynuyorsun :)

Captain Pricee

80+ Bronze
Arkadaşlar rtx 2060 ekran kartım var minecraft rtx on yapınca çok üstün grafikler oluşuyor bu rtx Aktifleşince ekran kartı zarar görür mü yıpranma olur mu?
O teknolojiyi boşuna yapmadılar açacaksın tabi bir şey olmaz rahat ol

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Zarar görse neden onu ekran kartına koysunlar

Top Bottom