Neler Yeni

Rx 5500 xt ve r5 3600 için 400w psu yeterli midir ?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Psu https://www.teknobiyotik.com/aeroco...nagi-ae-vxp400-31319.html?ref=akakce&v=1.15.7
12v kanalından 324 w veriyor gözüküyor.
Bütçe kısıtlı olduğundan soruyorum. (500 TL)
@Abdullah Hacıgül hocam özellikle siz bilgilendirirseniz iyi olur,çok test etmişliğiniz var böyle şeyleri.Sorunsuz oynatır mı ?
psu herdaim evladiyelik parçadır. ne kadar kaçınırsan ne kadar az bütçe ayırırsan ileride sürekli daha fazlasını harcatır. sistemminin TDPsi düşük yeterli olacaktır ama ileride örn veriyorum uyguna işlemci ekran kartı buldun satın alırken acaba bu psu'ya bu parçalar emanet edilir mi diye tekrar değiştirmeye çalışacaksın. psu ekran kartı işlemci gibi değildir, kaliteli marka min 4-5 koruması olan ve 80+ sertifikası olan psuyu elinde bulundurman herdaim ileriye dönük kafa rahatlığı sunacaktır.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psu herdaim evladiyelik parçadır. ne kadar kaçınırsan ne kadar az bütçe ayırırsan ileride sürekli daha fazlasını harcatır. sistemminin TDPsi düşük yeterli olacaktır ama ileride örn veriyorum uyguna işlemci ekran kartı buldun satın alırken acaba bu psu'ya bu parçalar emanet edilir mi diye tekrar değiştirmeye çalışacaksın. psu ekran kartı işlemci gibi değildir, kaliteli marka min 4-5 koruması olan ve 80+ sertifikası olan psuyu elinde bulundurman herdaim ileriye dönük kafa rahatlığı sunacaktır.
İleriye dönük parça değiştirilmeyecek,sistem böyle kalacak hocam.
Ayrıca 5 koruması var ve kötü bir marka değil. OPP/ OVP/UVP/SCP/SIP
Sertifikayı da muhtemelen paradan kısmak için yapmamışlardır diye düşünüyorum.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,584