Neler Yeni

Rx 5700 cyberpunk 2077 i kaldirimi

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
İade ettiğini şimdi gördüm keşke etmeseymiş :( @Gizemss ama eminim ilerleyen zamanlarda oyun düzeldiği zaman alacaktır
CDPR bu kadar hypelanan bir oyunun üzerine gider bence çünkü eğer gitmezse kendi sonlarını oluşturmuş olurlar bekleyip göreceğiz ama düzelteceklerini düşünüyorum o yüzden iade etmedim eğer iade etseydim tekrar alamazdım bu arada oyunu 21.1 saat kadar oynadım yani bir çok konuda şuan inceleme yapabilirim ama yok uykusuzum onunla uğraşamam :D
1607672790333.png

onda fpsde sıkıntı yok ama onda da drop varmış @xSkynel de ise kullanım düşüyor
Onda R5 3600 olduğu için kaynaklanıyor kullanımının düşmemesi malesef çoklu çekirdek artık önemli oluyor oyunlarda
Bende rx5700 3500x şehirde ultrada 60-70 arası dolaşıyor.
O zaman bizde sıkıntı var dostum bende de aynı sistem var ama sıkıntı yaşıyorum

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
İade ettiğini şimdi gördüm keşke etmeseymiş :( @Gizemss ama eminim ilerleyen zamanlarda oyun düzeldiği zaman alacaktır
CDPR bu kadar hypelanan bir oyunun üzerine gider bence çünkü eğer gitmezse kendi sonlarını oluşturmuş olurlar bekleyip göreceğiz ama düzelteceklerini düşünüyorum o yüzden iade etmedim eğer iade etseydim tekrar alamazdım bu arada oyunu 21.1 saat kadar oynadım yani bir çok konuda şuan inceleme yapabilirim ama yok uykusuzum onunla uğraşamam :D
Alıntıyı görüntüle

Onda R5 3600 olduğu için kaynaklanıyor kullanımının düşmemesi malesef çoklu çekirdek artık önemli oluyor oyunlarda

O zaman bizde sıkıntı var dostum bende de aynı sistem var ama sıkıntı yaşıyorum
Hocam bende 1080 p yalnız. 2k 4k falan değil yanlış anlaşılmasın :D

TeoHan

80+
Büyük ihtimal kaldırır, sorun yaşamassın diye düşünüyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
Optimizasyonu leş gibi. 3090 4k ultra da 60 fps bile veremedi. Sen düşün oyunun halini.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ultrada hayır.5600 XT testlerde sanırım 70 FPS falan almış med ayarda. Oyun zaten ağır ama grafiği RTX açınca iyileşiyor sadece sistem gereksinimleri şişik. ultra açamaz.
Usta oyun öyle bir sorun içeriyor ki 30 FPS bile alsa normal oyunu düzeltirlerse ultrada 5600xt 75 alır diye düşünüyorum

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
@xSkynel
Sorunlar düzelince tekrar alacağım ama şu an oyundan keyif alamadığım için iade ettim. Çok hevesliydim oysa ki...

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
@xSkynel
Sorunlar düzelince tekrar alacağım ama şu an oyundan keyif alamadığım için iade ettim. Çok hevesliydim oysa ki...
Seni o kadar iyi anlıyorum ki...😔 ben de oyuna olan heyecanım ve beklentilerim yüzünden bu kadar oynadım
Ama maalesef CDPR kusura bakmayın ama sıçtı batırdı o kadar erteledi oyunu sorunları problemleri halledebilmek için olana bak neyse sağlık olsun daha sonra umarım bu yaşadığın hayal kırıklığını oyun telafi edebilir

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki...😔 ben de oyuna olan heyecanım ve beklentilerim yüzünden bu kadar oynadım
Ama maalesef CDPR kusura bakmayın ama sıçtı batırdı o kadar erteledi oyunu sorunları problemleri halledebilmek için olana bak neyse sağlık olsun daha sonra umarım bu yaşadığın hayal kırıklığını oyun telafi edebilir
Umarım öyle olur..

Top Bottom