Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx 580 ekran kartı ile oyunlara girdiğimde oyundan atıyor

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Squad'da girer girmez hata aldım ek olarak oyunun crash yazısı çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl düzelteceğim DDU ile silip tekrar yüklediğimde bir süre problem olmuyor ama
sonra tekrar başlıyor
Eğer wram arızası ise tamir gerekli ben böyle biliyorum her şey driver silip kurunca düzelmiyor maalesef.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Şimdi deneyeceğim
Gene aynı sorunu aldım

Başka bir sürümü Eski sürümü yükleyiniz DDU ile sildikten sonra.
Peki bunu niye her oyunda yapmaz Pubg, Csgo'da falan ve forumda biraz baktım 22.11.2 sürümünde çoğu kişi aynı sorunları yaşamaya başlamış.
Ekran kartı ayarlarından maks frekansı - 10 çektim geçici çözüm sağladı, çok az hata raporu alıyorum ve oyunlar da grafikleri düşünüyorum ama bu sorunu tamamen nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

ÖrdekAbi

80+ Silver
Gene aynı sorunu aldım

Peki bunu niye her oyunda yapmaz PUBG, Csgo'da falan ve forumda biraz baktım 22.11.2 sürümünde çoğu kişi aynı sorunları yaşamaya başlamış.
Ekran kartı ayarlarından maks frekansı - 10 çektim geçici çözüm sağladı, çok az hata raporu alıyorum ve oyunlar da grafikleri düşünüyorum ama bu sorunu tamamen nasıl çözebilirim?
watman yiyorsun işte klasik

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Ekran kartın ölüyor. Zamlar gelmeden alternatif bakmaya başla.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Ekran kartın ölüyor. Zamlar gelmeden alternatif bakmaya başla.
ekran kartının ikinci sahibiyim, rx580 4gb bana şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşatmadı ki son güncellemeye kadar

ekran kartının ikinci sahibiyim, rx580 4gb bana şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşatmadı ki son güncellemeye kadar
beni 1 yıl kadar daha idare etsin sonra şehir değiştireceğim, hiç çözümü yok mu bu sorunu yeni nesil rx6000 serisi de yaşıyormuş

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Benim emekter 7850'de tek güncelleme ile gitmişti :)
Kartı farklı bir makinede dene, internet kafe felan olur, aynı sorunu görürsen ölüyor demektir (gpu sıcaklıklarınada bak ama bakmışsındır zaten)

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Benim emekter 7850'de tek güncelleme ile gitmişti :)
Kartı farklı bir makinede dene, internet kafe felan olur, aynı sorunu görürsen ölüyor demektir (gpu sıcaklıklarınada bak ama bakmışsındır zaten)
bu nasıl bir iş ben 4 yıl Amd R7 240 kullandım gelen tüm güncellemelerini yapmıştım böyle olmadı, arkadaşım 7 yıllık Nvidia kart kullanıyor gücü yettiği kadar her şeyi cayır cayır yapıyor yani kısaca Amd pişmanlık mı? :/

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
amd ile alakalı değil, kartların üzerindeki komponentlerin ömürleri belli. Bizde tamir kültürüde çok gelişmiş değil. Bazen sadece mosfet patlıyor, 200-300 liralık iş ama çöpe atıyoruz, yada tamiri yapacak adam 300 lira için 2 saat uğraşamam diyip bu tamir olmaz diyor.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
amd ile alakalı değil, kartların üzerindeki komponentlerin ömürleri belli. Bizde tamir kültürüde çok gelişmiş değil. Bazen sadece mosfet patlıyor, 200-300 liralık iş ama çöpe atıyoruz, yada tamiri yapacak adam 300 lira için 2 saat uğraşamam diyip bu tamir olmaz diyor.
Yani kartın tamir mi görmesi gerekiyor

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Farklı bilgisayar deneyin önce. Birde ekran kartı sıcaklığını kontrol edin.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Farklı bilgisayar deneyin önce. Birde ekran kartı sıcaklığını kontrol edin.
Tabiri uzay kasa gibi açıkta olan başka bir bilgisayarım var ama onun güç kaynağı 240 W psu'ları değiştirirsem onda deneyebilirim, sıcaklık 80 dereceyi aşmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,758
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom