Neler Yeni

RX 6500XT Aldım Kötü Yorumlar Yapılıyor İade Etmeli Miyim?

SwindLers

80+
Hayır ya geçen konuda zaten Sapphire alın bir şey olmaz diyen de bendim kaza geçirmiş olduğunuz için dedim
ha çok teşekkür ederim allah razı olsun iyi ki varsınız arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada şunu söyleyim kart elinize kadar hayatınızin en büyük streslerinden birini yasiyicaksiniz ben yıllar boyunca yeni sistem hayali kurdum en sonunda iyi bir sistem aldim ama sistem gelene kadar çok büyük stres yaşadım acaba wattman yer miyim falan falan diye ama suan aldgim için çok mutluyum
bak %100 tespit böyle yapılır şu anda dediğin her şeyi yaşıyorum tedirginim çok korkuyorum birde

Ysuflix

80+ Gold
hocam zaten geçiş yapıcaksın. takma yorumları kafana. geçiş yapana kadar performans kaybın olur geçtiğinde farkı anlarsın. 3.0 halinde bile tüm oyunları oynarsın zaten sorun yok. dewamke.

SwindLers

80+
1 2 yorum hariç geri kalan hepsi sallamış ha

işlemcini yükselteceksen hiçbir sorun çekmezsin fanatik nvidiacılar amd diye sallayıp duruyorlar

6000 serisinde yüzlerce kişiden sadece 1 kişide wattman gördüm o da driveri yokmuş indirdi düzeldi ama 500 serisi aldın mı wattman yanında promosyon geliyor

tek yaşayacağın sıkıntı işlemci yükseltene kadar DÜŞÜK FPS ALMAZSIN AMA KARTI TAM GÜCÜNDE DE KULLANAMAZSIN

Hepsiburadadan da sıkıntı çekmezsin iadeye gerek yok o bütçede alternatif kartı da yok nvidia her zaman amd den daha pahalıdır alırsan rn iyi rx6600 alırsın onu da sonra yükseltirsen belki
rx 6600 alıcaktım bütçem hiç yetmedi ileride yükseltme şansım var mı bilmiyorum ama %100 kesin olarak 6 ay sonra i5 11400f'e geçeceğim fifa 23 rdr2 days gone dying light cyberpunk orta veya düşük ayarlarda hiç mi oynatmaz böyle? umarım bir sıkıntı yaşamam ya kartla ilgili arkadaş içime korku serdi çünkü.

hocam zaten geçiş yapıcaksın. takma yorumları kafana. geçiş yapana kadar performans kaybın olur geçtiğinde farkı anlarsın. 3.0 halinde bile tüm oyunları oynarsın zaten sorun yok. dewamke.
valla takıldım biraz takıntılıyım ama sayenizde rahatlıyorum ya iyi ki varsınız gerçekten arkadaşlar çok sağolun geçiş yapacaım %100 6 ay sonra i5 11400f'e rdr2 days gone dying light fifa 23 pes cyberpunk düşük veya ortada oynatsın ya

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
ha çok teşekkür ederim allah razı olsun iyi ki varsınız arkadaşlar.

bak %100 tespit böyle yapılır şu anda dediğin her şeyi yaşıyorum tedirginim çok korkuyorum birde
Size tavsiyem sistem elinize gelene kadar foruma girmemek internette araştırmak falan olabilir çünkü zaten almışsınız araştırma yapmanız fayda etmez ve o bütçeye daha iyi kart yok piyasada o yüzden bilgisayar harici başka şeylere odaklanın derim stresiniz azalır biraz da olsa dışarı çıkın yürüyün kitap okuyun sakinlesin

SwindLers

80+
Size tavsiyem sistem elinize gelene kadar foruma girmemek internette araştırmak falan olabilir çünkü zaten almışsınız araştırma yapmanız fayda etmez ve o bütçeye daha iyi kart yok piyasada o yüzden bilgisayar harici başka şeylere odaklanın derim stresiniz azalır biraz da olsa dışarı çıkın yürüyün kitap okuyun sakinlesin
sadece kartı aldım sistem değill

salihb7123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Salih BOZBIYIK
Bu arada şunu söyleyim kart elinize kadar hayatınızin en büyük streslerinden birini yasiyicaksiniz ben yıllar boyunca yeni sistem hayali kurdum en sonunda iyi bir sistem aldim ama sistem gelene kadar çok büyük stres yaşadım acaba wattman yer miyim falan falan diye ama suan aldgim için çok mutluyum
hocam bende rx 6500 xt kullanıyorum 1 kere falan hata yedi başka hata yediğini görmedim

SwindLers

80+
dışarı keşke çıkabilsem trafik kazası geçirdim %50 yaşama şansım %50 vefat etme şansım vardı allahıma binlerce kez şükürler olsun hamd olsun yaşadım 3 ay dışarıya çıkamayacağım aynı zamanda futbolcuyum 1 sene futbol oynamayacağım dizi film izliyorum anca oyun oynamıyorum ekran kartını o yüzden aldım oynamak için kasada gt 420 takılı oyun oynatmıyor.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
rx 6600 alıcaktım bütçem hiç yetmedi ileride yükseltme şansım var mı bilmiyorum ama %100 kesin olarak 6 ay sonra i5 11400f'e geçeceğim fifa 23 rdr2 days gone dying light cyberpunk orta veya düşük ayarlarda hiç mi oynatmaz böyle? umarım bir sıkıntı yaşamam ya kartla ilgili arkadaş içime korku serdi çünkü.

valla takıldım biraz takıntılıyım ama sayenizde rahatlıyorum ya iyi ki varsınız gerçekten arkadaşlar çok sağolun geçiş yapacaım %100 6 ay sonra i5 11400f'e rdr2 days gone dying light fifa 23 pes cyberpunk düşük veya ortada oynatsın ya
Pcie 3.0da %10 kaybınız olur en fazla gibi ve o da bazı oyunlarda bazı oyunlarda fark yok gibi de denebilir

SwindLers

80+
hocam bende rx 6500 xt kullanıyorum 1 kere falan hata yedi başka hata yediğini görmedim
içimi rahatlatıyor bu mesajlar valla çok teşekkür ediyorum umarım hep mutlu huzurlu olursunuz arkadaşlar. Cansınz siz ya <3

Pcie 3.0da %10 kaybınız olur en fazla gibi ve o da bazı oyunlarda bazı oyunlarda fark yok gibi de denebilir
oynayabilirim yani

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
dışarı keşke çıkabilsem trafik kazası geçirdim %50 yaşama şansım %50 vefat etme şansım vardı allahıma binlerce kez şükürler olsun hamd olsun yaşadım 3 ay dışarıya çıkamayacağım aynı zamanda futbolcuyum 1 sene futbol oynamayacağım dizi film izliyorum anca oyun oynamıyorum ekran kartını o yüzden aldım oynamak için kasada gt 420 takılı oyun oynatmıyor.
Pardon hocam kaza geçirdiğinizi unutmuşum özür dilerim tavsiyem için

içimi rahatlatıyor bu mesajlar valla çok teşekkür ediyorum umarım hep mutlu huzurlu olursunuz arkadaşlar. Cansınz siz ya <3

oynayabilirim yani
Oynarsınız merak etmeyin

SwindLers

80+
Pardon hocam kaza geçirdiğinizi unutmuşum özür dilerim tavsiyem için

Oynarsınız merak etmeyin
estağfurullah ya ne özürü, ben çok teşekkür ederim böyle konular açıp sıktığım için asıl ben sizden özür dilerim bilgisizim ama içime korku düştü rahatlattınız. Çok sağolun iyi ki varsınız arkadaşlarr <3

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Öncelikle geçmiş olsun :) Zaten işlemciyi 11400 e yükseltecekseniz bence ekran kartı masrafı yapmayın derim. Ayrıca Abdullah incelemesinde 3.0 ile 4.0 farklarını anlatıyor. İçin biraz daha rahatlamış olur.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
sadece kartı aldım sistem değill
Dediğim gibi 1000 lira daha koyup 1660 Süper alsanız daha iyi olur işlemci değişimine falan da gerek kalmaz ama 6500XT de çok berbat bir kart değil. Ama sorun yaşayan kişi sayısı fazla bir model forumda çok şikayetini gördüm.

Top Bottom