Neler Yeni

Rx 6500xt çok mu pahalı? alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
alınır ama saphireye güvenmyorum ben bilinçsizce kartlara oc uyguladığını duydum bu da kişilerde watman hatasına sebep oluyor diye duydum (bunları ben duydum sadece )

SwindLers

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır ama saphireye güvenmyorum ben bilinçsizce kartlara oc uyguladığını duydum bu da kişilerde watman hatasına sebep oluyor diye duydum (bunları ben duydum sadece )
ben alıdığımda hiç oc yapmayacağım sanmıyorum öyle bir şey olduğunu ya belli eder kendini zaten, hepsi burada güvenilir midir peki satıcı hepsiburada alayım mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
kartın sahipi oc yapmadan önce diyorum ben üretimde oc uygulanıyor diye duydum ama alabilirsin bir sorun olursa konu aç yada özelden mesaj at beni etiketle yardımcı olurum ama watman alırsan çözümünü biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

abcdefg1234

80+ Silver
Arkadaşlar 2 el ekran kartı almayı düşünmüyorum kesinlikle baştan söyleyeyim. https://www.hepsiburada.com/sapphir...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.14.9 3898 TL şu anda alacağım bankada param duruyor alayım mı çok mu pahalı bu fiyata 0 daha iyi kart var mı PCI 3.0 da kullanacağım hiç mi oyun oynatmaz. 6 ay sonra 4.0'a geçeceğim.
Sıfır olarak bu fiyata daha iyi bi ekran kartı yok,alınabilir. Ben 2.5 ay 6500xt kullandım. Hem PCIe 3.0 da hem de PCIe 4.0 da kullanma fırsatım oldu bu süre içerisinde wattman vs bir sorun yaşamadım ama PCIe 3.0 da kullanırken birkac oyunda ara ara anlık takılmalar yaşadım,PCIe 4.0 a geçince bu ara sıra olan anlık takılmaları çok yaşamadım.

Forumda da anlık takılma sorunu yaşayan bir cok kişi vardı ve hepsinin ortak noktası PCIe 3.0 kullanmalarıydı, yani wattman hatası haricinde anlık takılma sorunuyla karsilasabilirsiniz haberiniz olsun.

Bir de 6500xt de encoder bulunmuyor. Yani ekran kartından kayıt veya yayın yapamayacaksınız.

SwindLers

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfır olarak bu fiyata daha iyi bi ekran kartı yok,alınabilir. Ben 2.5 ay 6500xt kullandım. Hem PCIe 3.0 da hem de PCIe 4.0 da kullanma fırsatım oldu bu süre içerisinde wattman vs bir sorun yaşamadım ama PCIe 3.0 da kullanırken birkac oyunda ara ara anlık takılmalar yaşadım,PCIe 4.0 a geçince bu ara sıra olan anlık takılmaları çok yaşamadım.

Forumda da anlık takılma sorunu yaşayan bir cok kişi vardı ve hepsinin ortak noktası PCIe 3.0 kullanmalarıydı, yani wattman hatası haricinde anlık takılma sorunuyla karsilasabilirsiniz haberiniz olsun.

Bir de 6500xt de encoder bulunmuyor. Yani ekran kartından kayıt veya yayın yapamayacaksınız.
zaten yayın yapmam kayıtta almam, bu ara ara takılmalar oyunun içine ediyor mu ya çok mu büyük sıkıntı? oyunu oynatmaz derecede mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartım pci 4.0 işlemcim 3.0 destekliyor 10100f o yüzden 6 ay sonra i5 11400f'e geçeceğim

abcdefg1234

80+ Silver
zaten yayın yapmam kayıtta almam, bu ara ara takılmalar oyunun içine ediyor mu ya çok mu büyük sıkıntı? oyunu oynatmaz derecede mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartım pci 4.0 işlemcim 3.0 destekliyor 10100f o yüzden 6 ay sonra i5 11400f'e geçeceğim
Valorant ve lolde hiç takılma yaşamadım, Fh4 ve witcher 3 te ara ara saliselik takılmalar oluyordu. Beni rahatsız etmedi.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
daha dünde bu konuda biri yorum yaptı ama haber kaynağı belirsiz senin haber kaynağın nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Top Bottom