Neler Yeni

Yardım RX 6600 Almalı Mıyım?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
Sıkıntı şu hocam tamam aldım bir şekilde güven sağlayıp ancak wattman veya başka sorunlar yaratmayacağına nasıl emin olacağım onu bilmiyorum. Şuan elimde 1050 Ti var bundan daha kötü çıkıpta beni rezil edeceğinden korkuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sahsen elden alma taraftarıyım en iyisi kargoda vs atarlar ederler hic gerek yok
Yaşadığım ilde ilan yok hocam yoksa bende elden satış taraftarıyım.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sıkıntı şu hocam tamam aldım bir şekilde güven sağlayıp ancak wattman veya başka sorunlar yaratmayacağına nasıl emin olacağım onu bilmiyorum. Şuan elimde 1050 Ti var bundan daha kötü çıkıpta beni rezil edeceğinden korkuyorum.

hocam wattman yaşamıyorum ben şahsen 6500 ile ama pg ile alırsanız iade edebilirsiniz

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
hocam wattman yaşamıyorum ben şahsen 6500 ile ama pg ile alırsanız iade edebilirsiniz
Param güvende sisteminde de dolandırılmalar oluyor diye biliyorum hocam. Birde param güvende sisteminde iade ettim diyelim o ödediğim komisyonuda iade ediyorlar mı?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Param güvende sisteminde de dolandırılmalar oluyor diye biliyorum hocam. Birde param güvende sisteminde iade ettim diyelim o ödediğim komisyonuda iade ediyorlar mı?
Param güvende ile satıcı dolandırılıyor alıcı değil

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Emre

1050ti dan rx7600 e geçtim herhangi bir sorun yaşamıyorum bir tek driver vb derken alışması var oda 2-3 gün fln

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
1050ti dan rx7600 e geçtim herhangi bir sorun yaşamıyorum bir tek driver vb derken alışması var oda 2-3 gün fln
Hayırlı olsun ne zamandan beri kullanıyorsunuz hocam?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
Evt hocam fakat kontrolleri yapıp alıcaksanız sorun olmaz diye düşünüyorum forumda çok arkadaş var 2.el kullanan
Yani adam İstanbul'daymış hocam uzaktan hangi değerleri atmasını isteyebilirim? Attı sağlam gözüküyo desek bile belki bana sorunlu kartı yollar gibi düşüncelere kapılıyorum o yüzden bilemiyorum

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Emre
Yani adam İstanbul'daymış hocam uzaktan hangi değerleri atmasını isteyebilirim? Attı sağlam gözüküyo desek bile belki bana sorunlu kartı yollar gibi düşüncelere kapılıyorum o yüzden bilemiyorum
Hocam benim bildiğim bir furmark var fan hızı kartın sıcaklığı vb.. Onun için ayrı konu açarsanız bilgili arkadaşlar yazabilir.

Param güvende alıcıyı koruyordu diye biliyorum.

Top Bottom