Neler Yeni

Yardım RX 6600 Almalı Mıyım?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
Hocam benim bildiğim bir furmark var fan hızı kartın sıcaklığı vb.. Onun için ayrı konu açarsanız bilgili arkadaşlar yazabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Param güvende alıcıyı koruyordu diye biliyorum.
Evet bende alıcıyı koruyor diye biliyorum ancak ilanda param güvende seçeneği açılmamış. Detaylı bir şekilde mesaj atıp bilgi alayım adamlardan en iyisi.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Emre
Evet bende alıcıyı koruyor diye biliyorum ancak ilanda param güvende seçeneği açılmamış. Detaylı bir şekilde mesaj atıp bilgi alayım adamlardan en iyisi.
Benden bu kadar iyi geceler hocam.
İnş sıkıntısız halledersiniz.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
Hocam kartın arka kısmının fotoğrafını isteyip atarmısınız
Yazdım hocam cevap gelince size atarım.

Benden bu kadar iyi geceler hocam.
İnş sıkıntısız halledersiniz.
İyi geceler inşallah hocam.

ikisine de yazdım bakalım hangisi dönüş yapıcak
Hocam yazdılar mı size?

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Yazdım hocam cevap gelince size atarım.

İyi geceler inşallah hocam.

Hocam yazdılar mı size?
evet cevap verdiler salı gunu almaya gidecegim

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
evet cevap verdiler salı gunu almaya gidecegim
Siz elden mi alacaksınız hocam? Elden alacaksanız mining vs. birkaç bilgide alıp bana yazabilme şansınız var mı?

Şimdi şeyide düşünüyorum RX 6600 aldım ancak kullanacağım işlemci Ryzen 3 2200G bu durumda darboğaz olacak elbet ama bu durumda birde wattman gibi hatalar yer miyim? Bilginiz var mı arkadaşlar sonradan pişman olmak istemiyorum. @Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @Ahmet Sevinç @Kaan ÇABUK @yahyabatu

Son düzenleme:

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Ahmet Sevinç
Siz elden mi alacaksınız hocam? Elden alacaksanız mining vs. birkaç bilgide alıp bana yazabilme şansınız var mı?

Şimdi şeyide düşünüyorum RX 6600 aldım ancak kullanacağım işlemci Ryzen 3 2200G bu durumda darboğaz olacak elbet ama bu durumda birde wattman gibi hatalar yer miyim? Bilginiz var mı arkadaşlar sonradan pişman olmak istemiyorum. @Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @Ahmet Sevinç @Kaan ÇABUK @yahyabatu
hocam ister işlemcim 5900x olsun her türlü yapma ihtimali var dediğim gibi driver ile alakalı o sorun

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
6600 uygundur alabilirsin gerekli testleri yaparak tabii ki

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray

tamamdır hocam her türlü yardımcı olurum ben sana iyice bakarım elindeki diğer kartlarada çünkü fazla var gelip testlerini yaparız beğendiğini alırsın dedi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
6600 uygundur alabilirsin gerekli testleri yaparak tabii ki
Hocam hangi testleri istemeliyim? Birde kartın üstünü çekip atsın demişti bir arkadaş ordan mining olayı anlaşılıyormuş sanırsam pek bilmiyorum. Hangi testleri istemeliyim?

hocam ister işlemcim 5900x olsun her türlü yapma ihtimali var dediğim gibi driver ile alakalı o sorun
Driver sorunsa bende de görülme olasılığı %50-60'larda o zaman hocam. Ne yapsam ki bilemedim.

tamamdır hocam her türlü yardımcı olurum ben sana iyice bakarım elindeki diğer kartlarada çünkü fazla var gelip testlerini yaparız beğendiğini alırsın dedi
Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam hangi testleri istemeliyim? Birde kartın üstünü çekip atsın demişti bir arkadaş ordan mining olayı anlaşılıyormuş sanırsam pek bilmiyorum. Hangi testleri istemeliyim?

Driver sorunsa bende de görülme olasılığı %50-60'larda o zaman hocam. Ne yapsam ki bilemedim.

hocam en ucuz 3060 5k oda bana pek güven vermedi şimdi 3500 lira nere o nere eğer paranız yoksa mecbur amd alacaksınız ya da 1 ay daha para biriktirip nvidia alacaksınız

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Furmark tam yük 8xmsaa en az 15dk test OCCT testi birde

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Serdar BULUT
hocam en ucuz 3060 5k oda bana pek güven vermedi şimdi 3500 lira nere o nere eğer paranız yoksa mecbur amd alacaksınız ya da 1 ay daha para biriktirip nvidia alacaksınız
Hocam elimde 1050 Ti var bunu ortalamanın üstünde bir fiyata satmak istiyorum. Ne kadara satabilirim? Ona göre belki üstüne eklemeye çalışıp Ağustos ayında alabilirim. Arada işlemcide değiştireceğimden fazla bütçryi zorlamak istemiyordum ancak kafam rahat olsun istiyorum param güvende sistemi ile uyguna düşürmeye çalışıp 3060 almaya çalışacağım sanırım.

Furmark tam yük 8xmsaa en az 15dk test OCCT testi birde
Hocam şöyle düzgün gözüken 3060 ekran kartı görürseniz atabilir misiniz sahibinden üzerinden? Ya da facebook ilanlarında varsa diyeceğim ama oralarada pek güvenemiyorum.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam elimde 1050 Ti var bunu ortalamanın üstünde bir fiyata satmak istiyorum. Ne kadara satabilirim? Ona göre belki üstüne eklemeye çalışıp Ağustos ayında alabilirim. Arada işlemcide değiştireceğimden fazla bütçryi zorlamak istemiyordum ancak kafam rahat olsun istiyorum param güvende sistemi ile uyguna düşürmeye çalışıp 3060 almaya çalışacağım sanırım.

Hocam şöyle düzgün gözüken 3060 ekran kartı görürseniz atabilir misiniz sahibinden üzerinden? Ya da facebook ilanlarında varsa diyeceğim ama oralarada pek güvenemiyorum.
Tâbi ilgilenirim nerede oturuyordun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,315
Üyeler
149,187
Son üye
angarabebesi
Top Bottom