Neler Yeni

RX 6600 ekran gidip geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa yıldırım
Geçen hafta bilgisayar aldım toplu bir şekilde ve oyun indirdim mesela köle girince 1 2 el sonra ekran gidiyo geliyorum siyah olup geri geliyor saniyelik bazen 3 4 saniye siyah kalıyor arda 1 2 sefer oluyor bazen bazen 1 kere oluyor ve menü tuşuna basınca menü ekranıyla birlikte ekrnada geliyor veya kabloyu çıkarıp takınca da düzeliyor siyahlık monitörü arkadaşımdan ödünç aldım 2010 model Galiba phillips 193w eski bişey beyaz 60 hz monitördenmidir acaba oyunlarda yüksek fps alıyorum acaba ondan mı yoksa ekran kartimda mi sıkıntı var bilemiyorum servise söyledim gönderin dediler çok uğraştırıcı olacağı için pekte istemiyorum monitörden kaynaklanabilir belki
Sistem özellikleri :

AMD Radeon RX 6600
Prime H510m e
İntel i5 11400f
G skill 3200 MHz 2x8
Kioxia 500 GB M2 ssd
HDMI to VGA kablosu kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lol e girince yazacaktım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Dönüştürücüden muhtemelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dönüştürücüden muhtemelen.
Dönüştürücü ucuz bişey dediğiniz gibi dönüştürücüden olabilir çünkü geçen gün siyah oldu ve ardından bozuk televizyon gibi oldu karincalandi kabloyu çıkarıp takınca da düzeldi siyahlık ekran kartımda yoktu dimi sorun

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
Dönüştürücü ucuz bişey dediğiniz gibi dönüştürücüden olabilir çünkü geçen gün siyah oldu ve ardından bozuk televizyon gibi oldu karincalandi kabloyu çıkarıp takınca da düzeldi siyahlık ekran kartımda yoktu dimi sorun
Sistemi vatan bilgisayarda mi aldınız bende o sistemi almayı düşünüyorum
Sistem nasıl nasıl yorumlarsiniz iyi mi? Alınır mı? bide sorunu cozdunuzmu neyden kaynakliymis?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemi vatan bilgisayarda mi aldınız bende o sistemi almayı düşünüyorum
Sistem nasıl nasıl yorumlarsiniz iyi mi? Alınır mı? bide sorunu cozdunuzmu neyden kaynakliymis?
İtopyadan aldım güçlü sistem alabilirsiniz sorunu daha çözemedim maalesef

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
İtopyadan aldım güçlü sistem alabilirsiniz sorunu daha çözemedim maalesef
Sorun monitörden kaynaklı olabilir 2010 model monitörden bahsediyoruz internette bak sorununu istersen bide tam çıkar yapmayı deneyebilirsin yada kabloyla biraz oyna

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerem İzbul
Geçen hafta bilgisayar aldım toplu bir şekilde ve oyun indirdim mesela köle girince 1 2 el sonra ekran gidiyo geliyorum siyah olup geri geliyor saniyelik bazen 3 4 saniye siyah kalıyor arda 1 2 sefer oluyor bazen bazen 1 kere oluyor ve menü tuşuna basınca menü ekranıyla birlikte ekrnada geliyor veya kabloyu çıkarıp takınca da düzeliyor siyahlık monitörü arkadaşımdan ödünç aldım 2010 model Galiba phillips 193w eski bişey beyaz 60 hz monitördenmidir acaba oyunlarda yüksek fps alıyorum acaba ondan mı yoksa ekran kartimda mi sıkıntı var bilemiyorum servise söyledim gönderin dediler çok uğraştırıcı olacağı için pekte istemiyorum monitörden kaynaklanabilir belki
Sistem özellikleri :

AMD Radeon RX 6600
Prime H510m e
İntel i5 11400f
G skill 3200 MHz 2x8
Kioxia 500 GB M2 ssd
HDMI to VGA kablosu kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lol e girince yazacaktım
Zaten AMD ekran kartlarında bu olan bir şey o yüzden nvidia ekran kartlarından sasmam

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tamamen aynı sorunu yaşadım. Bak tamamen aynı. Dümdüz dönüştürücü kaynaklı. monitör değiştirdim düzeldi. Direkt DP kablosuyla bağladım. dönüştürücüsüz.
Aktif dönüştürücü alabilirsiniz monitör almayacaksanız.

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
Tamamen aynı sorunu yaşadım. Bak tamamen aynı. Dümdüz dönüştürücü kaynaklı. monitör değiştirdim düzeldi. Direkt DP kablosuyla bağladım. dönüştürücüsüz.
Monitorlerimi alakalı oluyo

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Baran
Dönüştürücüyle alakalı. eğer kaliteli bir dönüştürücü alırsan bu problemi yaşamazsın. Aktif dönüştürücüler sorun yaratmaz.
Sağol bende yeni sistem alicamda böyle sorunlar yaşamamak için sordum

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Acilinden monitörü değiş dertlerden kurtul o sisteme o monitör üzer. Onun dışında olay bariz dönüştürücü başına gelmeyen yok bu sorundan

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa yıldırım
Dizinde bozuk televizyon gibi oldu mu hiç.ayrica teşekkür ederim içimi biraz rahatlattiniz

Top Bottom