Neler Yeni

Rx 6600 Sürekli crash

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,398
İsim
Emre Zengin
Evet xmp açık ama anlayamadığım son sürüm driverde atıyor önceki driverde atmıyor ramin mhzsini düşürürsem bu benim için bir dezavantaj değil mi kısacası sorunlu bir ürün kullanıyorum yani şu an
Sorun yazılımdan kaynaklı büyük ihtimalle önceki sürümlerde kesinlikle problem yaşamıyorum diyorsan. Bunu denersen emin ol en fazla 5-6 FPS oynar çok fazla fark olmaz.

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir
Sorun yazılımdan kaynaklı büyük ihtimalle önceki sürümlerde kesinlikle problem yaşamıyorum diyorsan. Bunu denersen emin ol en fazla 5-6 FPS oynar çok fazla fark olmaz.
Önceki sürüm dediğim bir önceki onda crash yemedim ama onda da fpsler düşük kafama takılan şu.. yazılımsal ile diğer arkadaşlar sorun yaşamıyor aynı driverleri kullanmıyor muyuz bir bende çıkıyor bu sorun

rynsz

80+ Bronze
sürüm falan hikaye bir çözümü yok istediğin mhzye düşür ramleri ekran kartı mhzsini çözülmez zort kart boş kart konuyu kapat
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide adama akıl veriyorlar şöyle yap diye

git iyade et kardeş devamlı bu olucak kısa süreliğine çözsen bile ertesi 2 sonra yine aynısı olcak

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir
resim_2023-01-04_235832931.png

Her kapandığında olay günlüğünde böyle bir not çıkıyor bu nedir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,398
İsim
Emre Zengin
Önceki sürüm dediğim bir önceki onda crash yemedim ama onda da fpsler düşük kafama takılan şu.. yazılımsal ile diğer arkadaşlar sorun yaşamıyor aynı driverleri kullanmıyor muyuz bir bende çıkıyor bu sorun
Sorunu bir sürü şey tetikliyor olabilir. Bilgisayarında önemli bilgilerin yoksa temiz kurulum yapabilirsin. Ondan sonra bak bakalım hata verecek mi?

sürüm falan hikaye bir çözümü yok istediğin mhzye düşür ramleri ekran kartı mhzsini çözülmez zort kart boş kart konuyu kapat

bide adama akıl veriyorlar şöyle yap diye

git iyade et kardeş devamlı bu olucak kısa süreliğine çözsen bile ertesi 2 sonra yine aynısı olcak
Nasıl çözülmez bilip bilmeden konuşmayın hocam aç bak benim profilimden pc teknik sorunlarına çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsin.

rynsz

80+ Bronze
Sorunu bir sürü şey tetikliyor olabilir. Bilgisayarında önemli bilgilerin yoksa temiz kurulum yapabilirsin. Ondan sonra bak bakalım hata verecek mi?

Nasıl çözülmez bilip bilmeden konuşmayın hocam aç bak benim profilimden pc teknik sorunlarına çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsin.
amd fanı bugün sensinnnnnnn

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir
Arkadaşlar lütfen konuyu saptırmayın

mustafabayrak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
mustafa bayrak
Bendeki saphire gencergaming den aldım ve bugün taktım son driverde çöküp duruyor tüm oyunlar sistem de ful güncel anlam veremiyorum
aynı sorun bendede var sapphıre modelı v ar bendede son drıverde çökuyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,398
İsim
Emre Zengin
amd fanı bugün sensinnnnnnn
Ben fanlık yapmıyorum sadece çözüm sunuyorum, beni dinleyenler çözüm buluyor. Bu sorunların aynısı NVIDIA da oluyor. AMD WatMann uyarısı veriyor sistemde bir sorun meydana geldi diye. NVIDIA da bu olay yok mesela. Şuanki arkadaşın sorunu yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü önceki sürümlerde sadece FPS kaybı yaşıyor.

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,398
İsim
Emre Zengin
Son driverde çöküyor ve bir önceki driverde düzgün kullanabiliyor musunuz ? saphire 6600 mü sizin de
Hocam bu arada diğer sürücülerde FPS düşük olmanızın sebebi BETA olmalarından kaynaklanıyor olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam 22.10.2 vardı onu da deneyebilir misin?

Felixx

80+
Kartı satıp nvidia geçince sorun çözülüyor. Tecrübe ile sabit.

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Koray Yıldız
keşke saphire yerine asus veya XFX alsaydın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,370
Üyeler
145,978
Son üye
1.OST
Top Bottom