Neler Yeni

RX 6600 XT bilgisayarı kullanırken bir anda kapanıyor

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Hocam dediğiniz her şeyde haklısınız, zaten 7900 XTX yine kas gücü olarak daha güçlü çıktı beklendiği üzere. RTX 4090'a çoğu oyunda fps farkı attı, bir kısmında da ortalama fpsler aynı. Yani demem o ki AMD kendini her gün geliştirmeye devam ediyor ayrıca da NVIDIA'ya göre bütçe dostu, bu yüzden AMD desteklenmesi gerekirken gömülüyor maalesef. Konunun daha fazla dışına çıkmak istemiyorum hocam o yüzden bu mesajımdan sonra bu konu hakkında mesaj atılmazsa sevinirim, teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam güç kaynağımda hiç bir sıkıntı yok, söylediğim gibi prizden çekilen enerji 500W'ı geçmiyor.
Hocam işlemci ram tesleri de yap. Bu parçalarında sorun yoksa anakarta göz atmak gerekir. Parçaları denemek için çevrende tanıdığın varsa deneme yanılma ile teşhisi de koyabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam işlemci ram tesleri de yap. Bu parçalarında sorun yoksa anakarta göz atmak gerekir. Parçaları denemek için çevrende tanıdığın varsa deneme yanılma ile teşhisi de koyabilirsin.
Ekran kartı kolay kolay sorun yaratmaz yani bende aynı sorunu yaşadım fakat psu sorunu oldu.

Twidarkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir Şanverdi
Hocam bildiğiniz üzere en son sorun çözüme kavuşmamıştı, AMD'nin yeni yayınladığı driver update'ini yüklediğimde sorun çözüldü. Yardım etmeye çalışan herkese sonsuz teşekkürler.

Top Bottom